ᐉ FaQ з ремонту пральних машин в Києві — Часті питання про ремонт пральних машин вдома - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ FaQ з ремонту пральних машин в Києві — Часті питання про ремонт пральних машин вдома - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

FAQ: ремонт пральних машин

Часті питання та відповіді
з ремонту побутової техніки

Що робити, якщо зламалися дверцята пральної машини?

Якщо двері пральної машини не щільно зачиняються і не блокуються замком, переконайтеся, що вони не перекошені. За необхідності відрегулюйте кріплення петель. У разі сильного вироблення виконується їхня заміна. У ситуаціях коли зламалася ручка дверцят або тріснуло скло, люк розбирають і виконують ремонт несправної деталі. У деяких випадках може знадобитися встановлення нового завантажувального люка. Часто пральна машина відмовляється працювати через знос або пошкодження ущільнювача. Манжету знімають та змінюють на нову.

Чому перестав крутитися барабан у пральній машині?

У випадку, коли барабан прання, не крутиться, переконайтеся, що він не заблокований стороннім предметом, що потрапив у простір, що відокремлює поверхні, що обертаються від бака. Якщо причина не в цьому, необхідно перевірити справність електродвигуна, цілісність приводного ременя, а також повну працездатність модуля, що управляє. У деяких випадках відновити роботу пральної машини вдається почистивши або замінивши колекторні щітки двигуна. Якщо двигун обертається, а прокрутити барабан не вдається навіть руками, напевно, виникла поломка підшипників. Для їхньої заміни доведеться зняти бак, попередньо розібравши всю машинку. При деформації барабана знадобиться встановлення нового.

Що буде якщо не поміняти підшипник у пральній машині?

Згодом сальник, що захищає блок кріплення барабана пральної машини від води, зношується. Проникаюча рідина потрапляє на підшипники та стає причиною корозії поверхонь. Поступово вони руйнуються. З'являється люфт центрифуги, і для її обертання потрібна більша потужність електродвигуна. Якщо вчасно не виконати заміну комплекту підшипників, барабан почне тертися об бак, руйнуючи його, що в рази підвищить вартість ремонту. Крім цього частою проблемою, пов'язаною із запізнілою заміною підшипникового вузла, стає зношування і злом хрестовини барабана. Самостійно змастити чи поміняти підшипники дуже складно. Це робота для майстрів сервіс центру.

Чи потрібно змащувати сальник у пральній машині?

Вимивання мастила із сальника призводить до попадання рідини з бака на поверхню підшипників, що спричиняє їх руйнування. Щоб продовжити їх термін служби, після кількох років роботи пральні, сальник необхідно змащувати. У багатьох випадках може знадобитися встановлення нової деталі. Це складна робота, тому що знадобиться працювати пральну машину, "розполовинити" бак, витягти з посадкового місця барабан. Після цього оглядають стан вузла. Якщо підшипники не зношені, приступають до нанесення водовідштовхувального засобу на сальник та підшипники. При виявленні слідів корозії виконується заміна всього комплекту. Як водовідштовхувальний засіб застосовується спеціальне силіконове мастило. Після такого ремонту пральна машина зможе працювати ще багато років.

Чому пральна машина не гріє воду?

Якщо пральна машина не гріє воду, найчастіше це викликано несправністю керуючого модуля, порушенням контакту на клемах, пошкодженням з'єднувальних проводів та виходом з ладу нагрівального елемента. Для ремонту водонагрівача відключають пральну машину від електромережі, знімають задню стінку (у деяких моделях передню панель) та від'єднують дроти від Тена. У випадках, коли перевірка тестером або мультиметр показала несправність нагрівальної спіралі, виконують заміну Тена. Для цього відкручують гайку між клемами і проштовхують деталь всередину бака. Після цього вилучають герметизуючу прокладку і сам нагрівач. Після встановлення нової запчастини складання прання виконується у зворотній послідовності.

Чому пральна машина вмикається, але не стирає?

Однією з можливих несправностей, через яку пральна машина не вмикається, є поломка електронного модуля керування. При цьому світлодіоди та дисплей на лицьовій панелі можуть світитися, а пральна машина в режим прання не переходить. Щоб виконати ремонт блоку електроніки потрібні спеціальні прилади, принципова схема плати та навички, тому самостійно впоратися з поломкою не вдасться. Якщо причиною виходу вузла з ладу стало влучення води на плату, відновити працездатність вдається не завжди, і майстри виконують заміну модуля на новий.

Чому пральна машина не віджимає та не зливає воду?

Крім несправностей керуючої плати, пресостату та засмічень у дренажному тракті, до відсутності зливу та віджиму призводять поломки зливного насоса. Якщо пральна машина зупиняється під час переходу на етап віджимання, перевірте відсутність засорів у фільтрі. Щоб дістатися до помпи, для ремонту або заміни, пральна машина відключається від комунікацій і укладається на бік. Через дно деталь знімається. Проводиться діагностика помпи та, при необхідності, виконується встановлення нової запчастини. У деяких моделях для демонтажу насоса потрібно зняти задню, передню або бічну панель.

Чому пральна машина набирає воду і одразу зливає?

Причиною мимовільного зливу води під час набору води найчастіше є неправильне підключення пральні до каналізації. При установці пральної машини у ванній кімнаті, кухні або іншому приміщенні необхідно стежити, щоб зливний шланг утворював заторне коліно, верхня точка якого знаходиться вище рівня бака. Для відновлення нормальної роботи машини ремонт не знадобиться, достатньо змінити положення шланга, виклавши його по напрямних на задній стінці побутового приладу або забезпечити його правильне розташування іншим доступним способом.

Не відкривається пральна машина після прання

Якщо через кілька хвилин після закінчення циклу прання замок дверцят люка прання не відкривається, переконайтеся, що в баку не залишилося води і не пропала електрика. Виконайте перезавантаження машини, знеструмивши її на чверть години. Винуватцем того, що пральна машина не відкрилася, може стати помилка підпрограми або несправність модуля керування та вихід з ладу пристрою блокування люка. Найчастіше ламається виконавчий пристрій замку – блок УБЛ.

Для його заміни насамперед необхідно відкрити люк за допомогою троса аварійного відкриття або міцного тонкого шнура, протягнутий між дверцятами та корпусом прання. Також можна дістатися до клямки замка рукою, знявши верхню панель машинки та нахиливши її назад. Після цього знімають хомут манжети-ущільнювача, трохи відгинають її убік та відкручують кріплення термоелектричного блоку замка. Пристрій не підлягає ремонту, його змінюють новий.

Чому тече пральна машина знизу?

Причиною протікання пральної машини знизу найчастіше стає знос ущільнювача дверцят. Через вплив хімічних компонентів манжета втрачає свої властивості і вода при пранні та полосканні через дверцята потрапляє на підлогу. Для відновлення герметичності бака знадобиться заміна гумової прокладки на нову. Також відпрацьована рідина під пралкою може збиратися через тече тече дренажний шланг або вода просочується через зливний фільтр (спробуйте піджати пробку). Для ремонту потрібно замінити несправні деталі.

Чому пральна машина не набирає (не подає) воду?

Перш ніж шукати причину поломки, через яку пральна машина не набирає води всередині пральні, потрібно прочистити сітчастий фільтр. Якщо після цього подача води не відновилася, перевіряють модуль керування, наливні електромеханічні клапани (у деяких моделях встановлено лише один), а також з'єднувальні дроти та контакти. Майстер зазвичай виконують заміну клапана чи ремонт електронного блоку, який подає команду на наповнення бака. Часто електронну плату відновити не вдається і підлягає заміні.

Чому сильно шумить пральна машина під час зливу води?

Частою причиною ситуацій, коли шумить пральна машина при зливі води, є поява засмічення в дренажному фільтрі або крильчатці помпи. Нерідко через підвищене навантаження виникають поломки зливного насоса. У таких випадках пралка гуде та вібрує, але вода з бака не йде. Якщо очищення фільтра не дало результату, проводять діагностику зливного блоку, а при виявленні несправності виконують ремонт або заміну помпи.

Що робити, якщо пральна машина шумить при віджимі?

Якщо ви помітили, що шумить, гуде або вібрує пральна машина під час віджиму, припиніть прання та запросіть майстра сервіс центру. Найімовірніше джерелом незрозумілих звуків є блок підшипників барабана. Через просочування води всередину блоку через сальник, що втратив мастило, вони почали руйнуватися. Перша зовнішня ознака появи корозії на поверхнях підшипників – шум після переходу машини в режим віджимання. Щоб запобігти пошкодженню бака та інших "нутрощів" прання барабаном, що зірвався з осі, потрібно терміново виконати ремонт блоку. Заміну підшипників довіряють майстрам обслуговування центру, тому що щоб "дістатись" до вузла доведеться повністю розібрати машину і розібрати бак.

Що робити, якщо пральна машина не полоскає?

Визначити що стиралка не полоскає можна на вигляд вивантажених речей. Якщо полоскання не виконано, незважаючи на те, що пральна машина нагріває воду та стирає, на білизні залишаються розлучення порошку або сліди бруду. Іноді причиною пропуску етапу промивання речей може стати несправність, через яку машинка не віджимає. Перевірте прохідність зовнішньої каналізації, відсутність засмічень у дренажному фільтрі та зливному шлангу. Для ретельної діагностики поломки оформіть виклик майстра сервіс центру.

Чому пральна машина вмикається, але не стирає?

Перед тим, як шукати несправності, переконайтеся, що дверцята завантажувального люка щільно закриті і в проріз для язичка замку не потрапило сміття. Найчастішою поломкою відсутності запуску програми прання при нормальному включенні машинки є вихід із ладу механізму електричного замку - блокування люка. При несправності цього модуля сигнал, що підтверджує закриття дверей на плату, що управляє, не надходить і пральна машина не стирає. Іноді винуватцем збою стає керуюча плата. Для точної діагностики причини поломки прання, замовте виклик майстра сервіс центру, який вдома швидко відшукає несправний вузол і усуне дефекти, що з'явилися.

Чому при подачі води в пральну машину тече шланг?

При появі калюжі біля пральні відразу після відкриття вентиля подачі води перевірте стан наливного шланга. Згодом матеріал, з якого він виготовлений, стає жорсткішим і при перегинах на ньому можуть виникнути тріщини. Також причиною протікання можуть стати пошкоджені або нещільно затиснуті гайки з обох боків. Щоб ліквідувати текти при подачі води в бак пральної машини, потрібна заміна гнучкого шлангу. Ремонт за допомогою клею, латок або різних стрічок не дасть довготривалого результату – набір рідини відбувається під тиском і тимчасові з'єднання незабаром розгерметизуються.

Як усунути засмічення в пральній машині?

Причиною багатьох аварійних зупинок пральної машини часто стають засмічення у фільтрах, зливному шлангу та зовнішній каналізації. Для їх усунення достатньо регулярно виконувати чищення системи зливу. Для промивання дренажного фільтра необхідно в нижній частині пральні викрутити герметизуючу пробку, витягнути корпус і витягти з нього сміття, що накопичилося. Виявити скупчення бруду в зливному шлангу прання можна за появою щільніших ділянок, що визначаються на дотик. Часто бруд проникає всередину помпи та патрубків зливу. Для очищення цих компонентів потрібне розбирання машини та їх демонтаж. Виконання такого ремонту краще довірити майстру обслуговування центру.

Чому ламається хрестовина на пральній машині?

Зазвичай причиною поломки хрестовини пральної машини автомата стає зношування підшипників барабана або наявність у водопровідній воді великої кількості домішок. При цьому барабан зривається з кріплень і часто стає причиною механічних пошкоджень бака. Ремонт полягає у встановленні нової хрестовини, з одночасною заміною підшипникового вузла. Бо. щоб зняти та замінити пошкоджені деталі знадобиться повне розбирання машинки та "роздвоєння" бака, з такими роботами може впоратися лише кваліфікований майстер. Якщо зламалася пралка та зовнішні ознаки вказують на вихід з ладу хрестовини – замовте виклик майстра додому у нашому сервіс центрі.

Зв'яжіться з нами !
0,1019 s
database
97