Монтаж і підключення електроплит у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплиті. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Встановимо і підключимо електроплиту з дотриманням правил безпеки

Якщо ви стали власником нової електричної плити, то в першу чергу маєте потурбуватися про правильне її підключення. Слід пам’ятати, що самостійний монтаж без належної підготовки і знань електротехніки загрожує не лише втратою гарантії, але й поломкою приладу. Послуга професійного майстра з встановлення та підключення електроплит, яку можна замовити в сервісному центрі «Ремонт на дому» – це гарантія не лише тривалої роботи техніки, а й безпеки членів вашої родини. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте нам за вказаними номерами або заповніть спеціальну форму онлайн. Фахівці готові виконати роботу у найкоротші терміни і гарантують високу якість.

Особливості монтажу електроплит

Щоб підключити електроплиту, у квартирі часто доводиться міняти проводку, встановлювати спеціальні розетки і пристрій захисного відключення. Найбільш безпечний засіб – під’єднати прилад до електромережі без використання розетки. Цю роботу можна довіряти лише спеціалісту, що має доступ до роботи з електрообладнанням.

Існує кілька схем підключення електричних плит, вибір яких залежить від моделі приладу і особливостей електропроводки. Наш фахівець допоможе підібрати найкращу у вашому випадку. Послуга коштує зовсім недорого, тож не варто економити гроші, намагаючись провести монтаж плити самостійно. Ви можете дуже легко помилитися, неправильно обравши кабель або розетку, що може привести до швидкого псування приладу або травми електричним струмом.

0.3172 s
27