Ремонт бойлерів на дому у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт бойлерів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі бойлера. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Бойлер не нагріває воду? Викликайте майстра додому!

Поломка такого важливого прибору, як бойлер, суттєво ускладнює налагоджений побут сім’ї. Треба якомога швидше знайти фахівця, який зможе оперативно відремонтувати пристрій. Ремонт водонагрівача ви можете замовити в нашому сервісному центрі, багато жителів Києва та передмістя задоволені якістю нашого обслуговування.

Це зрозуміло: ми ремонтуємо бойлери не перший рік, зібрали в своїй команді кращих фахівців столиці. Ремонт бойлерів відбувається вдома у клієнта, ви можете замовити обслуговування в зручний для себе день та час. Ми працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00.

Основні поломки побутових нагрівачів води

Користувач повинен знати, як виглядають традиційні неполадки бойлерів, щоб, по-перше, не усувати їх самостійно, по-друге, не зволікати і відразу звертатись до фахівця. Основні несправності:

  • не нагрівається вода;
  • рідина перегрівається;
  • пристрій протікає;
  • сильно гріється вилка або розетка;
  • чути сторонні звуки (шум, торохтіння);
  • з’явилась помилка на цифровому індикаторі.

Не нагрівається вода? Причина може бути непрацюючому ТЕНі або неполадках електричної частини техніки. Вода перегрівається? В цьому випадку однозначно вийшов з ладу термостат.

Якщо бойлер протікає, треба визначити, де саме. Можливо, це просто зносилася прокладка, яку можна замінити без демонтажу водонагрівача. Якщо ж витік йде з баку, це серйозна проблема, тому що резервуар ремонту не підлягає. Доведеться купувати новий пристрій. Нагрівання розетки та вилки зазвичай відбувається через невідповідність потужностей приладу та електропроводки. Шум, як правило, – результат великого шару накипу на ТЕНі, який треба почистити. Помилка на електронному табло в більшості випадків означає, що вийшов з ладу модуль керування.

Однак точну причину несправності можна знайти лише за допомогою діагностики бойлеру. Наші майстри завжди виконують цю необхідну процедуру, яка допомагає швидко відремонтувати водонагрівач. Навіть серйозні поломки усуваються швидше ніж за 24 години.

Гарантія

При ремонті водонагрівачів використовуються нові оригінальні комплектуючі, тому ми впевнені в якості обслуговування. На роботу та встановлені деталі надається гарантія від 3 до 12 місяців – залежно від типу неполадки. Якщо протягом гарантійного періоду станеться повторна поломка, ми відремонтуємо бойлер безкоштовно. За виклик майстра та діагностику так само платня не береться, звичайно, якщо майстер буде обслуговувати техніку.

Ремонт бойлерів Поломка бойлера
0.2473 s
27