Ремонт духових шаф у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Зламалася духовка – телефонуйте, відремонтуємо!

Навіть ті, хто лише епізодично використовує духову шафу для приготування страв, при перших ознаках несправності починають шукати майстра для ремонту. Якщо ви вже втомились шукати, де відремонтувати духовку в Києві, подзвоніть нам! На вас чекають розумні ціни, можливість полагодити електричні та газові моделі просто вдома, тривала гарантія на послуги та бездоганна ввічливість майстрів.

Чи можна самостійно відремонтувати техніку?

Якщо вам потрібен ремонт духовки, що використовує газ, питань про самостійні спроби полагодити техніку навіть не виникне. Але не всі зрозуміють, чому не варто власноруч ремонтувати електричну духову шафу. Перша причина – те, що вам буде важко знайти необхідні деталі для заміни. Їх доведеться замовити через інтернет, потім дочекатися доставки, тому зайнятися ремонтом ви зможете лише через кілька днів. Майстри з нашого сервіс-центру приїдуть до будь-якого району Києва протягом доби та привезуть з собою усі запчастини до конкретної моделі.

Багатьом домашнім майстрам бракує досвіду, тому результат спроби відремонтувати духовку непередбачуваний. Звертаючись до фахівців, ви будете впевнені в тому, що послуги надано у повному обсязі, а їхня якість не викликатиме жодних сумнівів. Наші робітники проведуть повну діагностику духової шафи, щоб встановити причину несправності, назвуть точну ціну ремонту, а потім полагодять пристрій.

Що таке післяремонтна гарантія

Про гарантію від виробника чули всі: протягом декількох років духову шафу можна повернути у випадку виявлення дефектів. Післяремонтний гарантійний термін у нашій майстерні триває від 3 до 12 місяців. У цей період ви можете отримати безкоштовний ремонт духовки, якщо встановлена майстрами деталь зламається.

Післяремонтна гарантія – найкраще свідоцтво якісного сервісу. Майстрам невигідно ремонтувати техніку із використанням дешевих китайських запчастин, оскільки доведеться виправляти помилки за власний рахунок. Мешканці Києва вже встигли оцінити переваги обслуговування та ремонту духових шаф у нашому сервісному центрі. Гарантія справді діє, а список ситуацій, що не є гарантійними, дуже короткий.

Подайте заявку на ремонт духовки на сайті або зателефонуйте до нас. Ми швидко приїдемо, проведемо професійну діагностику, досконало виконаємо ремонтні роботи та візьмемо на себе повну відповідальність за якість обслуговування! Якщо залишилися питання, отримайте безкоштовну консультацію за телефоном.

Усунення поломок техніки на дому Ремонт техніки в Києві Ремонт побутової техніки в Києві Ремонт духових шаф в Києві
0.2427 s
27