Ремонт електронних схем електроплити у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Не працює електроніка електроплити? Полагодим електронну схему на дому!

Одною з частих поломок, які виникають в електроплитах, є несправності модуля керування. В такому разі треба дослідити електронну схему, знайти компоненти, що не працюють, і виконати ремонт. Для обслуговування техніки потрібно звертатись до досвідченого фахівця.

Якщо ви мешкаєте в Києві або передмісті, звертайтесь до нашого сервісного центру, ми виконуємо професійний ремонт електросхем електричних плит на дому. Майстер проведе діагностику і замінить дефектні деталі. Використовуємо тільки оригінальні запчастини, на роботу надаємо гарантію від 3 до 12 місяців.

Причини несправності плати керування

Основним виконуючим механізмом сучасних електроплит є модуль керування – мозок пристрою. Він віддає команди на запуск режимів і функцій. Електронна схема – це, по суті, поєднання напівпроводникових елементів, які взаємодіють один з одним. Якщо навіть один резистор чи конденсатор вийшов з ладу, спостерігаються збої в роботі електроплити.

Несправності можуть виникнути через потрапляння рідини на плату, перепади напруги або заводський брак. Виходять з ладу не тільки компоненти модулю, а й доріжки. За допомогою тестера майстер перевіряє опір та напругу на певних ділянках і приймає рішення щодо ремонту електронної схеми. Звертайтесь до нашого сервісного центру, і ваша електрична плита пропрацює ще багато років.

0.2325 s
27