Ремонт газових котлів у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт газових котлів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі газового котла. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна пресостату від 400 грн. Замовити
Заміна датчиків від 400 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 400 грн. Замовити
Заміна підшипників від 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана від 500 грн. Замовити
Прочищення форсунок від 500 грн. Замовити

Відремонтуємо газовий котел швидко й недорого! Усі райони Києва!

Газове опалення дозволяє без зайвого клопоту підтримувати в оселі комфортну температуру, але якщо ваш котел зламався, треба негайно звернутися до спеціалістів та відремонтувати обладнання. В нашому сервісному центрі ви можете замовити ремонт газових котлів, а також сезонне обслуговування, передбачене правилами. Якщо вас цікавить, скільки коштують наші послуги, подивіться на ціни у прайсі: вони анітрохи не вищі за тарифи в інших майстернях Києва.

Недорого, вчасно, якісно!

Ремонт газового котла не можна відкладати, але й платити надмірно великі суми за термінове обслуговування не хочеться. Вихід є: у нашому сервісному центрі ціни складаються лише з вартості запчастин та оплати роботи майстра. Ви не будете окремо платити за приїзд наших співробітників додому або за те, що вони прибули протягом доби з моменту обробки заявки.

Наша майстерня працює весь тиждень. Якщо газовий котел поламався в суботу, вам не потрібно буде чекати понеділка, щоб отримати допомогу: майстер відремонтує прилад у день звернення. Отже вам не доведеться страждати від холоду або використовувати ненажерливі електричні опалювальні пристрої.

У більшості випадків ми замінюємо деталі, що вийшли з ладу, новими. Фірмові запчастини дозволяють повністю повернути газовому котлу втрачені функції, а також надати гарантію на ремонт. Тривалість гарантії встановлюється індивідуально, може становити від 3 до 12 місяців. Якщо у цей період новенька деталь знову зламається, повторний ремонт газового котла буде проведено за рахунок нашого сервісного центру.

Працюємо в усіх районах Києва!

Газове обладнання рекомендовано ремонтувати вдома, оскільки майстру потрібно враховувати помилки, пов’язані з монтажем, перевіряти, чи правильно проведено підключення котла. Усі працівники нашого сервіс-центру мають дозволи на ремонт приладів, що використовують газ. Якщо майстри вашого району дуже зайняті, а ситуація не аварійна, подзвоніть нам. Професіонали швидко приїдуть за вказаною адресою у будь-який район Києва.

Навіть якщо ви мешкаєте у пригороді столиці, ми виконаємо ремонт газового котла у вас вдома. Вам потрібно лише вказати марку та модель приладу, розповісти, що саме не працює, та вказати, коли ви готові прийняти вдома нашого майстра. Подати заявку можна двома способами: на сайті або за телефоном. Ми зробимо все, щоб повернути вашій оселі тепло та гаряче водопостачання!

Ремонт опалювального обладнання в Києві Ремонт великої побутової техніки Ремонт газових котлів
0.2583 s
27