Ремонт і сервісне обслуговування газових плит у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт газових плит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі газової плити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Встановлення газової плити від 270 грн. Замовити
Заміна жиклерів від 160 грн. Замовити
Заміна шланга від 165 грн. Замовити
Заміна термопари від 350 грн. Замовити
Заміна форсунок від 270 грн. Замовити
Установка нової системи запалювання від 180 грн. Замовити
Заміна конфорки газової плити від 200 грн. Замовити
Установка нового скла в духовці від 350 грн. Замовити
Заміна дверцят від 390 грн. Замовити
Заміна ручок від 70 грн. Замовити
Заміна утеплювача духовки від 380 грн. Замовити
Заміна крана від 170 грн. Замовити
Заміна лампи духовки від 60 грн. Замовити
Заміна робочої поверхні від 270 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 320 грн. Замовити

У вас зламалася газова плита? Швидко вирішимо будь-яку проблему

Якщо зламалася газова плита, перше, що треба зробити – це перекрити подачу газу, а потім відразу викликати майстра. Ремонтувати прилад самостійно фахівці категорично не радять. Так ви наражаєте на небезпеку і свою сім’ю, і сусідів. Проводити ремонт мають паво лише майстри, що мають спеціальний допуск до роботи з газовими приладами.

Швидко знайти фахівця, який здатен відремонтувати газову плиту у вас вдома, ви можете в нашому сервісному центрі. Щоб замовити виїзд майстра за адресою у Києві чи передмісті, заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті, вказавши основну контактну інформацію. Зробити замовлення послуги можна і по телефону – зверніться за будь-яким номером, вказаним на цій сторінці. Щоб фахівець привіз із собою всі необхідні запчастини, опишіть менеджеру, що зв’яжеться з вами, основні ознаки поломки. Більшість несправностей усувається вже у день звернення. Майстри працюють щоденно з 9.00 до 21.00 в усіх районах Києва та передміських населених пунктах.

Типові несправності

Як показує досвід наших майстрів, найчастіше ремонт газових плит потрібен через вихід з ладу однієї з комплектуючих. Це може статися внаслідок їх фізичного зносу після тривалого використання, необережного поводження з приладом або через заводський брак. Варто звернутися до фахівця і замовити сервісне обслуговування, якщо ви помітили збої у роботі системи автоматичного підпалювання конфорок, часте згасання полум’я під час роботи приладу. Ремонт газової плити потрібен, якщо конфорки горять дуже слабо, не працюють елементи керування, під час роботи відчувається запах газу, припинила працювати система газ-контроль.

Наші послуги і переваги

Наш майстер швидко продіагностує несправну плиту, професійно і швидко відремонтує її, замінивши зіпсовані та застарілі деталі. Варто зазначити, що всі комплектуючі, які використовують наші фахівці, є лише оригінальними, від виробників, а не сумнівні деталі з найближчого ринку, які часто пропонують приватні майстри. Додаткової впевненості нашим клієнтам надає гарантія, яка виписується не лише на всі виконані роботи, а й на кожну з встановлених деталей. Тому, замовляючи ремонт газових плит у нас, ви нічим не ризикуєте. Якщо протягом вказаного у гарантійному документі терміну поломка повторюється, прилад буде полагоджений абсолютно безкоштовно.

Ціна ремонту

Вирішивши відремонтувати газову плиту у нас, ви отримуєте можливість зробити це зовсім недорого. По-перше, вам не доведеться платити за перевезення приладу у майстерню. А по-друге, сервісний центр «Ремонт на дому» пропонує доступні ціни на всі свої послуги. Процедура діагностики також проводиться безкоштовно, якщо ви даєте згоду на ремонт, і за виїзд майстра не доведеться нічого платити. Всі ціни ви можете дізнатися з нашого прайсу, який розміщений на сайті.

Ремонт професійного обладнання Ремонт газових плит на дому Ремонт газових плит в Києві Ремонт газових плит Ремонт плит в Києві
0.2734 s
27