Ремонт холодильної шафи у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт холодильних скринь

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильної скрині. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Телефонуйте для замовлення якісного ремонту холодильної шафи!

Шукаєте ефективний і недорогий сервісний центр, в якому можна полагодити професійну техніку? Ви звернулися точно за адресою. Ремонт холодильних скринь, як одна з наших послуг, користується великою популярністю в майстерні. Ті, хто хоча б раз зверталися в наш СЦ, неодмінно залишаються задоволені результатом співпраці. На це є, як мінімум, кілька причин:

  • Високий рівень професіоналізму майстрів. Ми благополучно обслуговуємо холодильні ларі різних виробників і моделей, бо фахівці легко та швидко розбираються в конструкції будь-якої техніки. А високотехнологічне обладнання та інструменти дозволяють виявляти джерело несправності протягом декількох хвилин.
  • Помірна вартість послуг. Ремонт холодильних скринь, яким би він не був за складністю, завжди проводиться за дуже привабливою ціною. Крім того, ми пропонуємо ще й безкоштовну діагностику, коли клієнт дає згоду на подальший сервіс.
  • Оперативність і мобільність обслуговування. Фахівці надають висококласні послуги в будь-якій точці Києва, витрачаючи мінімум часу на виїзд. СЦ «Ремонт на дому» гарантує, що ви отримаєте повністю справну холодильну скриню за 24 години з моменту звернення!
  • Офіційні гарантії – теж невід'ємна частина нашого сервісу. Документ дозволяє замовнику не турбуватися про можливі наслідки. Якщо повторна поломка і виникне, що дуже малоймовірно, то вона буде ліквідована без жодних витрат для вас. Гарантія на ремонт холодильної скрині діє протягом 3-12 місяців.

Це ключові переваги сервісного центру «Ремонт на дому», які ви, безсумнівно, оціните. Звертайтеся до провідних фахівців Києва: скористайтеся послугою зворотного дзвінка менеджера або телефонуйте самі. Детальна контактна інформація є на сайті.

Використовуємо тільки брендові запчастини

Це чергова причина, за якою вам краще звернутися саме до нас. Звичайно, є можливість викликати й приватного майстра, але такі «фахівці» далеко не завжди діють професійно. Ремонт холодильних скринь може передбачати заміну тих чи інших комплектуючих. В техніку повинні бути вмонтовані абсолютно нові запчастини, що відповідають марці виробника конкретної моделі. Приватники та багато які майстерні цього обіцяти не можуть, але наш сервісний центр – запросто. На всі комплектуючі ми надаємо гарантії від бренду-виробника. Такі деталі продовжать термін експлуатації холодильної скрині не на один рік!

Телефонуйте – ми чекаємо ваших дзвінків з понеділка по неділю! А онлайн-замовлення приймаються цілодобово.

Лагодження холодильної скрині недорого Ремонт охолоджуваних скринь в Києві < Ремонт торгової скрині
0.2562 s
27