Ремонт морозильних шаф у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт морозильних шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі морозильної шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Полагодимо морозильну шафу недорого, швидко й якісно!

Морозильні шафи сьогодні є майже у кожному домі, тому попит на їх ремонт та сервісне обслуговування постійно зростає. Якщо вам потрібно відремонтувати побутову або професійну морозильну шафу в Києві, зверніться до сервісного центру «Ремонт на дому». Проблема буде вирішена протягом доби.

Коли треба визвати майстра

Найчастіше ремонт морозильної шафи замовляють лише тоді, коли техніка перестає працювати. Досвідчені фахівці радять викликати майстра відразу ж після того, як ви помітили перші ознаки несправності. Якщо мотор-компресор працює занадто довго, це може бути симптомом поломки. Викликати тривогу можуть також незвичайні звуки, поява надто великої кількості льоду на стінках морозильника. Іноді температура починає поступово підвищуватись. Не тягніть – запросить додому професіоналів до того, як ваші продукти зіпсуються, а морозильну шафу доведеться замінити на нову.

Зручний сервіс у Києві та області

Якщо ви хочете запросити майстра додому, щоб він виконав ремонт морозильної шафи, наш сервіс-центр запропонує найвигідніші умови обслуговування. По-перше, у нас є можливість швидко знайти будь-які запчастини для морозильних шаф різних брендів, тому ремонт не доведеться відкладати на кілька днів. Ми використовуємо тільки оригінальні деталі, тому що лише вони здатні повністю відновити втрачені функції техніки та не викликати інших проблем.

Ще один аргумент на користь нашого сервіс-центру – те, що ціни на ремонт морозильних шаф не включають додаткових надбавок за швидкість або обслуговування вдома. Ви сплачуєте лише за послуги майстра та нові запчастини, що він встановлює. До речі, діагностика у всіх випадках є безкоштовною, якщо ви не відмовляєтесь від ремонту.

Багатьом з наших постійних клієнтів подобається те, що строк гарантії на ремонт морозильних шаф дуже довгий: від 3 до 12 місяців. Повторна поломка надає право на безкоштовний ремонт. Під час заповнення гарантійного документу майстер розповість, на які несправності гарантія не поширюється. Найчастіше відмова в гарантійному обслуговуванні пов’язана з механічними ушкодженнями.

Ми намагаємося максимально полегшити доступ до якісного обслуговування та ремонту морозильних шаф. Тому ви можете подати заявку не лише у робочі дні, а й вночі, у суботу або неділю. Вдень можна зателефонувати нам, а якщо ви не встигли, заповніть спеціальну форму на сайті. Ми обов’язково зателефонуємо, щоб узгодити час візиту майстра!

Ремонт морозильної шафи < Ремонт морозильної шафи в Києві Ремонт морозильної камери
0.2469 s
27