Ремонт і обслуговування охолоджуваних вітрин у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт охолоджувальних вітрин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі охолоджуваної вітрини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

У вас зламалася охолоджувана вітрина? Швидко вирішимо будь-яку проблему

Сучасний продуктовий магазин чи супермаркет важко уявити без охолоджуваної вітрини. Їх перевага перед звичайними холодильниками або холодильними скринями у тому, що покупець може добре роздивитися товар, що його зацікавив. У вітринах часто зберігаються продукти, що швидко псуються, а також ті, яким необхідний особливий температурний режим. Тому поломка холодильного обладнання часто стає справжньою катастрофою для власників торгової точки.

У робочій метушні виявити ознаки збоїв у роботі техніки не завжди вдається завчасно, тому її вихід з ладу часто стає для власників несподіванкою. Тому пошук фахівця, який може впоратися з ремонтом холодильної вітрини протягом лічених годин, стає пріоритетним. У цьому випадку завжди готові допомогти майстри сервісного центру «Ремонт на дому».

Майстер не змусить вас чекати і прибуде на місце вже в день оформлення замовлення. Не варто впадати у відчай і підраховувати додаткові збитки – за терміновий виїзд наші фахівці не беруть надбавок. А якщо ви подасте заявку вже зараз, то несправність буде усунена настільки швидко, що продукти не встигнуть зіпсуватися.

Перед приїздом фахівця підготуйте охолоджувану вітрину до ремонту – відключіть її від електромережі і витягніть продукти. Не намагайтеся розбирати обладнання самі – цим ви лише ускладните ситуацію.

Послуги сервісного центру

Ремонт холодильних вітрин у більшості випадків потрібен через вихід з ладу однієї чи кількох комплектуючих – компресора, датчика температури, пускового реле, модуля керування, фільтра-осушувача, вентиляторів. Через необережне поводження іноді трапляється витік фреону. Ще одна проблема – надлишок холодагента, що так само небажано, як і його нестача. Це відбувається через непрофесійну самостійну заправку системи охолодження вітрини.

Провівши діагностику і виявивши причину поломки, фахівець замінить деталі, що вийшли з ладу, на нові. Майстри сервісного центру «Ремонт на дому» використовують лише оригінальні комплектуючі, що відповідають бренду і моделі холодильної вітрини. Лише так можна гарантувати її стабільну роботу протягом тривалого часу після ремонту.

Щоб ремонт охолоджувальної вітрини обійшовся недорого, не варто чекати повної зупинки обладнання. Звертайтеся до майстерні при виявленні перших ознак несправності – сильний шум під час роботи, перегрівання мотору, порушення температурного режиму, поява льоду тощо.

Гарантуємо якість ремонтних робіт

Замовляйте професійний сервісний ремонт охолоджуваних вітрин у нашій майстерні, і ми надамо вам тривалу гарантію на всі встановлені деталі і проведені роботи. Гарантійний документ з підписом майстра дає право на безкоштовний ремонт у разі, якщо поломка повторюється протягом зазначеного терміну.

Ремонт холодильних вітрин недорого Ремонт охолоджуваних вітрин в Києві Ремонт вітрин
0.2437 s
27