Ремонт пароконвектоматів у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пароконвектоматів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пароконвектомата. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Полагодимо пароконвектомат швидко і з гарантією

Пароконвектомат на професійний кухні значно полегшує і прискорює роботу кухарів. Один цей прилад може замінити відразу кілька апаратів – духову шафу, конвекційну піч, пароварку, фритюрницю, плиту. Не дивно, що поломка обладнання може зовсім зупинити роботу гарячого цеху. А це означає втрату грошей, а іноді і клієнтів, які можуть образитися на те, що їх змушують чекати на видачу страв занадто довго.

Замовити терміновий ремонт пароконвектомата можна у нашій майстерні. Навіть якщо ваш заклад розташований не у самому Києві, а у його передмісті, ви сміливо можете скористатися послугами наших фахівців, адже вони працюють на виїзді та проводять ремонтні роботи прямо на місці. Отже відключати обладнання та перевозити його не буде потреби. Щоб зробити замовлення на професійний ремонт конвектомата, зателефонуйте до сервісного центру або скористайтеся формою зворотного зв’язку, що є на сайті. Менеджеру, що вийде з вами на зв'язок, бажано назвати марку та модель техніки, тож заздалегідь дізнайтеся цю інформацію.

Ні в якому разі не намагайтеся полагодити пароконвектомат самостійно і не розбирайте апарат. Цим ви можете ускладнити роботу майстра, і в результаті ремонт буде коштувати дорожче.

Основні поломки обладнання

Найрозповсюдженіші несправності професійних пароконвектоматів пов’язані з виходом з ладу підшипників, ТЕНів, електродвигуна. Найчастіше це відбувається через надмірні жирові забруднення, накип, відсутність своєчасного сервісного обслуговування.

Через забруднення повітряного фільтру перегріваються електронні компоненти приладу. Вони повинні добре охолоджуватися, щоб працювати без збоїв, але якщо система фільтрації забруднена, це неможливо. В результаті обладнання зупиняється.

Ремонт пароконвектоматів може знадобитися і через необережне поводження персоналу кухні. В результаті механічного пошкодження з ладу може вийти термощуп. Він не підлягає ремонту, але наші фахівці швидко замінять його на новий, підібравши оригінальну деталь, що відповідає бренду і моделі приладу. Через необережність власників майстрам часто доводиться міняти електронні плати, дверні ручки та скло.

Через вібрації під час роботи приладу може зламатися крильчатка двигуна, а слідом за нею – і сам двигун. Запобігти небажаній зупинці обладнання та дорогому ремонту можна, якщо уважно стежити за його роботою і викликати майстра при виявленні перших ознак поломки.

Професійний ремонт з гарантією

Замовляючи послуги з ремонту конвектоматів у майстерні, власник обладнання сподівається отримати якісний сервіс а також гарантію того, що поломка не повториться найближчим часом. Звернувшись до нас, ви не пошкодуєте, адже після втручання наших майстрів і заміни деталей, що вийшли з ладу, на якісні і оригінальні, можна буде забути про проблему на кілька років. Але це за умови, що ви не будете порушувати правил експлуатації приладу і регулярно проводитимете його технічний огляд.

Кожен з наших клієнтів після закінчення робіт отримує від майстра гарантійний документ з його підписом. Гарантія надається не лише на послуги фахівців, а й на всі встановлені комплектуючі.

Не працює пароконвектомат Поломка пароконвектомата в Києві Проблеми пароконвектомата в Києві
0.2873 s
27