Ремонт посудомийних машин у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Професійний ремонт посудомийних машин на дому! Викликайте майстра!

Якщо ваша посудомийна машина раптом вийшла з ладу, не засмучуйтесь і звертайтесь до нашого сервісного центру. Не існує таких поломок, з якими б не впорались наші досвідчені майстри, а ремонт дрібних неполадок взагалі виконується за 15-20 хвилин.

В своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини, які заздалегідь завозимо на склад. Якщо ремонт посудомийної машини буде вимагати заміни певної комплектуючої, замість неї буде встановлена «рідна» для цієї моделі деталь. На обслуговування та запчастини надається гарантія від 3 до 12 місяців в залежності від виду поломки.

Чому працювати з нами вигідно

Якщо ви мешкаєте в Києві чи області, замовляйте ремонт посудомийки в нашому сервіс-центрі. Вам не доведеться доставляти важку техніку в майстерню, тому що обслуговування виконується на дому. В розпорядженні майстрів СЦ «Ремонт на дому» є всі необхідні інструменти та діагностичні прилади для того, щоб усунути будь-яку поломку на місці.

Розповсюджені ознаки виходу з ладу посудомийної машини виглядають наступним чином:

  • програма миття посуду не запускається;
  • вода не зливається, переливається, перегрівається або недогрівається;
  • на забирається миючий засіб;
  • присутній сторонній шум під час роботи пристрою;
  • корпус б’є током.

Це далеко не всі несправності, які можуть виникнути, але ви бачите, що симптоми різноманітні, отже вимагають втручання висококваліфікованого спеціаліста. Але навіть найдосвідченіший фахівець не виконує ремонт посудомийки без попередньої діагностики. Процедура дозволяє точно встановити причину поломки, завдяки їй наші спеціалісти не допускають помилок в роботі, а обслуговування виконується максимально швидко. Навіть найскладніші несправності будуть усунуті швидше ніж за 24 години.

Як замовити обслуговування

Викликати майстра можна по телефону і за допомогою форми зворотного зв’язку, яку ви знайдете на сайті нашого сервісного центру. Ми працюємо з 9.00 до 21.00 без вихідних. Онлайн-замовлення приймаються цілодобово, оператор перетелефонує вам в найближчий час.

Правильна експлуатація – запорука того, що ваша посудомийна машина довго не буде вимагати ремонту. Після обслуговування майстер надасть цінні рекомендації щодо користування і догляду за посудомийкою. Виконання нескладних правил значно продовжить експлуатаційний термін техніки. Ціни на усунення типових несправностей вказані в прейскуранті. Виклик майстра та діагностика при подальшому обслуговуванні посудомийки безкоштовні.

Сервісний центр по ремонту побутової техніки Обслуговування побутової техніки Якісний ремонт посудомийок Обслуговування техніки на дому Ремонт побутової техніки
0.2664 s
27