Ремонт пральних машин AEG у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 900 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Швидко та недорого – ремонт пральних машин AEG в Києві!

Якщо у вас вдома встановлена пральна машина AEG, перші декілька років вам, імовірно, не буде потрібен ремонт. Але ми радимо записати телефон нашого сервісного центру, щоб у будь-який час мати можливість викликати майстра для ремонту пральної машини АЕГ. Наш сервісний центр працює у робочі та вихідні дні, отже вам не доведеться довго чекати візіта майстра.

Що може зламатися у пральній машині

Конструкція сучасних пральних машин дуже складна, а вийти з ладу може будь-яка деталь: електронна плата, сенсори, водонагрівач, насос, підшипник, дверцята, гумовий ущільнювач, мотор. На несправність можуть вказувати певні ознаки. Іноді це підсилення звуку. Якщо ваша пральна машина AEG почала працювати надто шумно, ви чуєте скрегіт, чи на екрані з’явилися коди помилок, потрібно викликати додому майстра, щоб перевірити основні вузли та деталі. Те ж саме потрібно зробити, побачивши на підлозі воду, оскільки у нормі вся вона повинна залишатися всередині. Надмірна вібрація – ще одна погана ознака, якою не можна нехтувати.

Наші майстри не рекомендують самостійно ремонтувати пральну машину AEG, бо для цього потрібно добре розбиратися у її конструкції та мати доступ до оригінальних деталей. У звичайних магазинах ви навряд чи зможете придбати мотор, ТЕН або електронний модуль. Тому вигідніше запросити до себе майстра з великим досвідом, повним комплектом інструментів та якісними запчастинами.

Приватний майстер чи сервіс-центр?

Деякі мешканці Києва вважають, що ціни на ремонт пральних машин AEG у сервіс-центрах занадто високі. Тому вони звертаються до майстрів, які працюють самостійно. Чи варто ризикувати?

Запрошуючи додому приватного майстра, ви, звичайно, можете отримати якісне обслуговування. Але дуже часто сценарій зовсім інший: після ремонту пральної машини AEG фахівець бере гроші й зникає назавжди, а техніка через кілька днів знов виходить з ладу. Робітники сервіс-центру пов’язані з вами договором. Після завершення робіт ви підписуєте акт та отримуєте гарантійний документ, що дає право на безкоштовний повторний ремонт протягом 3-12 місяців. А приватні майстри дуже часто не бажають так довго нести відповідальність за свою роботу, тому у них або немає гарантії, або вона триває лише два-три тижні.

Ви можете переконатися, що у нашій майстерні встановлені розумні ціни на ремонт пральних машин AEG, а гарантія – одна з найдовших у Києві. Тому залиште пошуки, запишіть наш телефон, щоб відразу ж зателефонувати, якщо техніка почне працювати некоректно.

Ремонт пральних машин AEG вдома
0.4181 s
44