Ремонт пральних машин Ardo у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Полагодимо пральну машину Ardo швидко і з гарантією

Власники пральних машин італійського бренду Ardo досить нечасто зіштовхуються з поломками, однак у результаті тривалої експлуатації вийти з ладу може навіть найнадійніша техніка. Якщо це сталося, не варто хвилюватися і одразу підраховувати надмірні витрати на транспортування апарату до майстерні та його полагодження. Відремонтувати пральну машину Ардо можна зовсім недорого, якщо ви звернетеся до нашого сервісного центру. На відміну від багатьох інших, ми пропонуємо доступні ціни на ремонт пральних машин у Києві, і до того ж проведемо всі роботи у вас вдома протягом доби з моменту звернення у майстерню. Отже, вам не доведеться витрачати зайві кошти і час на перевезення техніки.

Що могло зламатися?

Власник пральної машини Ardo не завжди може точно визначити причину поломки самостійно. Зазвичай для цього необхідно провести ретельну діагностику приладу, адже одні й ті самі ознаки можуть вказувати на зовсім різні несправності. Іноді техніка сама сповіщає про помилки у своїй роботі за допомогою спеціальних кодів, що з’являються на дисплеї.

Замовляти ремонт пральної машини Ardo часто доводиться через те, що користуватися нею стає неможливо. Вона може не вмикатися чи не виконувати команди, не зливає воду або не гріє її, не крутить барабан. Зазвичай у цих випадках власники досить швидко звертаються до сервісу. А якщо апарат працює, але, наприклад, сильно шумить, рипить чи вібрує, або біля нього періодично з’являється калюжа води, господарі не завжди квапляться звертатися до майстерні, ігноруючи тривожні ознаки. І дарма. При вчасному зверненні полагодити пральну машину Ardo, провівши простий сервісний ремонт, можна набагато дешевше, ніж тоді, коли вона повністю вийде з ладу. Тому, помітивши навіть незначні зміни у її роботі, одразу телефонуйте нам.

Як зробити замовлення?

Щоб замовити нашим майстрам ремонт пральної машини Ардо, зателефонуйте до майстерні або внесіть свої контактні дані до форми зворотного зв’язку на сайті. Менеджеру, який зв’яжтеся з вами, повідомте модель пральної машини і основні ознаки несправності, а також свою домашню адресу і бажаний час проведення ремонту. Майстер приїде до вас з усіма потрібними інструментами і запчастинами, проведе діагностику і відремонтує апарат. Вартість ремонту пральної машини буде залежати від складності поломки, тому точну суму спеціаліст може назвати тільки після повної перевірки приладу. Приблизні розцінки на всі послуги вказані на сайті нашої майстерні.

Ремонтуємо з гарантією!

Сервісний центр «Ремонт на дому» надає гарантію терміном від 3 до 12 місяців на всі послуги. Якщо поломка, через яку ви до нас звернулися, знову повторюється під час дії гарантійного терміну, ви можете вимагати проведення безкоштовного ремонту. Якщо ви випадково втратили гарантійний талон, зателефонуйте нам, і ми відновимо його з бази.

Несправності пральної машини Ardo Ремонт пральних машин Ardo у Києві Поломки пральних машинок Ремонт пральних машин з гарантією
0.4035 s
44