Ремонт пральних машин Atlant у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Пральна машина Atlant потребує ремонту? Викликайте майстра додому!

Пральні машини Atlant зарекомендували себе як надійна техніка. Проте з часом, особливо при інтенсивному користуванні, той чи інший виконавчий елемент може вийти з ладу. Якщо ви мешкаєте в Києві або області, негайно звертайтесь до нашого сервісного центру, ми швидко відремонтуєм вашу машинку Атлант.

Ремонт пральних машин відбувається на дому при будь якій поломці. В розпорядженні наших досвідчених майстрів є все необхідне, щоб якісно відремонтувати пристрій на місці. Поки спеціаліст усуватиме поломку, ви можете відпочити або зайнятися власними справами, замість того, щоб доставляти техніку в майстерню.

Чому не варто ремонтувати самому

Наш сервісний центр час від часу отримує замовлення від користувачів, які намагались полагодити пральну машину самостійно. Результат нескладно собі уявити – розібраний прилад, по всій оселі запчастини і повне нерозуміння, що з цим робити. Добре, якщо користувач просто розібрав техніку і не зміг зібрати, а буває й гірше. Наприклад, він встановив деталь, яка не підходить до його пристрою, або неправильно підключив проводку. Наслідки такого псевдоремонту невтішні. Часто виходять з ладу вузли, які до цього були повністю справні.

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, рекомендуємо замовляти ремонт пральної машини у професіоналів. Ми не перший рік надаємо послуги населенню Києва та передмістя, для наших майстрів не існує секретів при обслуговуванні техніки для прання.

В першу чергу спеціаліст знаходить причину поломки, для чого виконується діагностика. Іноді достатньо візуального огляду приладу і автотестування, нерідко допомагає аналіз кодів помилок, але в більшості випадків доводиться розбирати пральну машину. Досліджуються всі деталі, які знаходяться під підозрою на поломку, перевіряється кожна складова і методом виключення знаходиться та, що дійсно зламалась. Такий підхід дозволяє значно прискорити подальший ремонт і уникнути помилок. Навіть найскладніші поломки вдається усунути швидше ніж за 24 години.

Як зробити замовлення

Ремонт пральної машини Atlant можна замовити по телефону або на сайті нашого сервісного центру, якщо скористуєтесь формою зворотного зв’язку. Оператор швидко опрацює заявку і без зволікання віддасть її в роботу. Майстер зможе почати роботу в цей же день в зручний для вас час. Якщо ремонт буде вимагати заміни пошкодженої деталі, спеціаліст встановить нову оригінальну. На обслуговування пральних машин і встановлені запчастини надається гарантія від 3 до 12 місяців.

 Ремонт пральних машин Ремонт пральних машин на дому Обслуговування пральних машин на дому
0.3536 s
44