Ремонт пральних машин Beko у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 270 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 360 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 230 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков від 115 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 190 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Полагодимо машинку-автомат Беко за добу!

Ми намагаємося бути якомога ближче до кожного потенційного клієнта, пропонуючи недорогі та оперативні послуги з ремонту пральних машин Beko. Наші співробітники надають кваліфіковане обслуговування побутової техніки за будь-якою адресою в Києві або передмісті. Користувачі, що мешкають в інших містах області, теж мають можливість отримати ефективний та бюджетний сервіс. Для цього треба лише подзвонити нашому менеджеру, щоб вказати місце, куди треба виїхати майстру. За будь-яких обставин ми намагаємося максимально догодити замовнику та завжди знаходимо компроміс. Пральну машину Beko фахівець обслугує швидко, якісно та надовго, а підтвердження тому – офіційна гарантія, яку видає майстерня.

Цей документ звільняє вас від необхідності сплачувати повторний ремонт, якщо раптом несправність з’явиться вже після сервісу. Для цього майстер проводить ретельну діагностику техніки, що дозволяє визначити, чи є це дійсно гарантійним випадком. Поломки, які не підпадають під гарантію, пов’язані с механічними пошкодженнями та невірними умовами експлуатації. Тобто викликані тими факторами, що виникли не за провиною наших майстрів.

Які послуги ми надаємо?

Сервісний центр «Ремонт на дому» має дуже широкий спектр обслуговування, і це зовсім не дивно. Бо пральні машини Beko, як і моделі інших брендів, можуть проявляти несправності з самих різних причин. Залежно від того, які результати покаже діагностика, наш майстер може надати послуги трьох рівнів: з малого, середнього та складного ремонту. До речі, процес обслідування техніки клієнту оплачувати не доведеться, якщо він дає згоду на подальше обслуговування пральної машини. В разі відмови проведена діагностика оплачується окремо, за мінімальною ціною.

Вартість ремонту машинки-автомат Beko прямо залежить від його виду. Малий сервіс має найменший рівень складності, бо не передбачає значного демонтажу корпусу. В деяких випадках розбирати пральну машинку не доводиться взагалі, тому й ціна на послуги майстра стає приємною для замовника. Середній ремонт техніки полягає у можливій заміні деяких комплектуючих. Вартість таких маніпуляцій зростає, бо процес займає певний час та потребує більш специфічних навичків. Однак якщо втручання в конструкцію пральної машини Beko буде дуже значним, на складний ремонт прийдеться як слід витратитися.

Дзвоніть в будь-який день тижня!

Звертайтеся до професіоналів: майстерня працює щоденно, а обслуговування пральної машини Beko можливе с 9 ранку до 9 вечора. Заявки на сайті ми приймаємо 24 години на добу. Викликайте майстра одразу після того, як помітите навіть незначні ознаки несправності.

Усунення поломок в пральній машині недорого Діагностика пралок в Києві Обслуговування пральних машин на дому
0.3880 s
44