Ремонт пральних машин Bosch у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Потрібно відремонтувати пральну машину Bosch? Досвідчені майстри до ваших послуг

Пральні машини німецької фірми Bosch українські господині цінують за високу якість та довгий термін служби. Але іноді ламається і ця надійна техніка. Статися це може з різних причин – через нехтування правилами експлуатації, фізичний знос запчастин, перепади напруги. Але у будь-якому випадку не варто намагатися полагодити техніку самостійн, не знаючи в досконалості її конструкції, можна випадково вивести з ладу робочі механізми. В цьому разі за виправлення власних помилок доведеться викласти чималу суму грошей.

Якщо вам потрібен швидкий та недорогий ремонт пральної машини Bosch, звертайтеся до нашого сервісного центра. Усі роботи проводяться вдома у замовників, тому можна не турбуватися про зайві витрати на транспортування техніки. Наші майстри надають сервісні послуги в усіх районах Києва та у його передмісті щоденно, тому замовити ремонт ви можете у будь-який день тижня, навіть у вихідні.

Як зробити замовлення?

Для прийому ваших замовлень на нашому сайті є спеціальна форма зворотного зв’язку, в яку потрібно ввести свої контактні дані. За кілька хвилин вам зателефонує наш менеджер, щоб дізнатися точну адресу та бажаний час приїзду майстра. Замовити ремонт пральної машини Бош можна і по телефону. Опишіть нашому співробітнику основні ознаки поломки, щоб майстер міг привезти необхідні запчастини та інструменти.

Будь-яка несправність пральної машини усувається протягом 24 годин з моменту вашого звернення до сервісного центра. У більшості випадків майстер може приїхати у той самий день. Але якщо ви звернулися до нас пізно ввечері, ремонт буде зроблено наступного або будь-якого іншого дня у зручний для вас час.

Коли варто звернутися у майстерню?

Майстри сервісного центра «Ремонт на дому» радять не відкладати звернення у разі, якщо пральна машина Bosch перестала вмикатися або не реагує на жодну з команд, не зливає чи не гріє воду, сильно шумить, гуде і вібрує під час роботи. Терміново потрібна допомога спеціаліста, якщо ви помітили калюжу води на підлозі поряд із приладом, витягли з барабану пошкоджену білизну, відчули запах гару. Чим швидше ви звернетеся до майстра, тим дешевше обійдеться ремонт, адже нерідко одна поломка тягне за собою іншу, більш серйозну.

Досить часто ремонтувати пральну машину Bosch доводиться через вихід з ладу водонагрівача, термостата, зливного насосу, модуля керування, двигуна. Всі ці деталі краще не відновлювати, а одразу замінити – так техніка прослужить набагато довше. Наші майстри встановлять замість зіпсованих нові оригінальні комплектуючі, на які буде надано гарантію.

Ремонт пральних машин недорого Сервіс пральних машин на дому Сервісне обслуговування побутової техніки Сервісне обслуговування стіралок
0.4259 s
44