Ремонт пральних машин Electrolux у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Потрібен ремонт пральної машини Electrolux? Звертайтеся, допоможемо

Якщо ви шукаєте досвідченого майстра з ремонту пральних машин Electrolux у Києві, радимо звернутися до нашого сервісного центра. Наші співробітники чудово розуміються на особливостях конструкції техніки цього бренду, тому можуть швидко виявити і усунути будь-яку несправність. Ми цінуємо час і комфорт наших клієнтів, тому проводимо сервісне обслуговування вдома, незалежно від того, мешкаєте ви у Києві чи його передмісті. Тому везти апарат у майстерню самостійно вам не доведеться. Це допоможе зекономити значну суму грошей і дорогоцінний час.

Скільки це буде коштувати?

Багатьох наших клієнтів турбує питання вартості ремонту пральної машини Електролюкс. Звісно, одразу назвати точну ціну спеціаліст не зможе – йому потрібно виявити причину поломки, встановити, які деталі потрібно буде замінити і скільки на це піде часу. Лише після цього він зможе назвати остаточну ціну. Але якщо ви ознайомитеся з прайс-листом, який розміщений на нашому сайті, то зможете впевнитися, що полагодити пральну машину Electrolux в нас вийде зовсім недорого. До того ж, якщо ви погодитеся на проведення ремонту, послуга професійної діагностики буде надана вам безкоштовно.

Чому зламалася пральна машина?

Пральні машини Electrolux можуть працювати довгі роки, не завдаючи незручностей своїм господарям. Зламатися вони можуть через фізичний знос внутрішніх деталей і механізмів, використання жорсткої води, перепади напруги в електромережі, порушення правил експлуатації.

Симптоми, що свідчать про необхідність ремонту пральної машини:

  • апарат не вмикається;
  • вода не заливається у бак або не зливається з нього;
  • відсутній нагрів води;
  • барабан не обертається;
  • двигун погано працює, знижується його потужність;
  • на підлозі з’являється калюжа води;
  • сторонні звуки і сильна вібрація під час роботи.

Ці ознаки можуть свідчити про необхідність заміни однієї або кількох деталей – модуля керування, ТЕНа, зливного насосу, двигуна, клапанів, шлангів, патрубків, підшипників. Іноді, якщо господар пральної машини звернеться до сервісу вчасно, деякі з них можна відремонтувати, відновивши роботу. Але у більшості випадків заміна комплектуючих є найкращим варіантом. Після неї прилад тривалий час не потребуватиме ремонту.

Надаємо гарантію

Важливою перевагою співробітництва з сервісним центром «Ремонт на дому» є надання гарантії на всі надані послуги та встановлені деталі терміном до 1 року. Її тривалість залежить від складності ремонтних робіт та загального стану техніки. Документ, який підписує та видає майстер, дає право протягом вказаного терміну звернутися до майстерні з вимогою провести безкоштовний ремонт пральної машини Electrolux в разі, якщо раніше усунена несправність виникає знову.

Ремонт побутової техніки на дому Лагодження пралок Електролюкс в Києві Поломка пральної машини
0.3734 s
44