Ремонт пральних машин LG у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Не працює пральна машина LG? Полагодимо з гарантією

Зламалася пральна машина LG? Не поспішайте хапатися за викрутку та шукати інструкцію – якщо це ваш перший досвід у ремонті побутової техніки, ви зробите тільки гірше. Краще одразу зверніться до нашого сервісного центра, і вже сьогодні ваш апарат зможе працювати у звичайному режимі. Досвідчений майстер швидко виявить причину несправності та усуне її. До того ж, щоб отримати якісні та недорогі послуги з ремонту пральної машини LG, вам навіть не потрібно виходити з дому і тим більше везти кудись прилад – усі сервісні послуги надаються вдома у замовників, навіть якщо вони живуть не у самому Києві, а у його передмісті.

Тож не вагайтеся і прямо зараз робіть замовлення на ремонт пральної машини LG. Для цього можна скористуватися формою зворотного зв’язку на сайті майстерні або зателефонувати нам за одним із вказаних номерів. Ви можете обрати будь-який час приїзду майстра, адже сервісний центр «Ремонт на дому» працює без вихідних. Тому велика зайнятість на роботі не завадить вам – полагодити пральну машину наші співробітники зможуть у суботу або в неділю, у зручний для вас час.

Що ми ремонтуємо?

З якої б причини вам не знадобилося відремонтувати пральну машину LG, наші майстри допоможуть швидко привести її у робочий стан. В нас можна замовити ремонт двигуна, модуля керування, люка, заміну ТЕНа, підшипників, шлангів, патрубків, сальників, амортизаторів, клапанів та інших деталей, що вийшли з ладу.

Професійна діагностика, яку проводять наші майстри перед початком роботи, допоможе швидко і точно визначити, чому пральна машина LG перестала вмикатися, наливати, зливати чи гріти воду, почала шуміти і вібрувати під час роботи. Якщо ви погоджуєтесь на проведення ремонту, ця послуга надається вам безкоштовно.

Скільки буде коштувати ремонт?

Точно дізнатися, у яку суму вам обійдеться полагодити пральну машину LG, ви зможете лише після того, як майстер виявить причину поломки. Ціна залежить від складності роботи та вартості запчастин, які необхідно буде замінити. На сайті майстерні вказаний перелік приблизних цін на всі ремонтні послуги. Вони нижче, ніж у багатьох наших конкурентів у Києві.

Наші майстри не використовують неякісні запчастини заради зниження ціни ремонту. Адже в цьому випадку техніка може вийти з ладу дуже скоро, і господарям знову прийдеться платити, аби полагодити її. Завдяки тому, що ми використовуємо якісні оригінальні комплектуючі, пральні машини після ремонту працюють як нові.

На всі послуги сервісного центру надається гарантія терміном до одного року. Якщо за цей час несправність виникає повторно, ми полагодимо пральну машину безкоштовно.

Ремонт побутової техніки в сервісному центрі Відремонтувати пральну машину LG Ремонт пральної машини LG Ремонт пральної машини швидко
0.3883 s
44