Ремонт пральних машин Samsung у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Професійний ремонт пральних машин Samsung на дому! Швидко та якісно!

Якщо ви власник пральної машини Самсунг, і вона несподівано вийшла з ладу, звертайтесь до сервісного центра «Ремонт на дому». В нашій команді працюють справжні професіонали, для яких не існує секретів щодо обслуговування техніки для прання білизни. Ми ремонтуємо як сучасні моделі, так і прилади, які компанія Samsung випускала дуже давно.

Наш сервіс-центр надає послуги населенню всіх районів Києва та передмістя. Якщо ви бачите, що техніка працює не так, як раніше, негайно звертайтесь до нас. Своєчасний ремонт – запорука довготривалої роботи пральної машини в подальшому.

Чому необхідно викликати майстра

Деякі користувачі вважають, що зможуть відремонтувати пристрій самостійно. Вони мають рацію, але при умові, що з пральною машиною нічого серйозного не сталося. Наприклад, якщо вода не зливається, варто спочатку перевірити, чи не забився зливний фільтр. В разі забруднення його нескладно почистити самостійно. Або інший випадок: ви щойно привезли нову техніку додому, встановили, запустили прання і чуєте сильний шум, а прилад при віджимі аж підстрибує. Все зрозуміло – забули зняти транспортні болти. Зніміть їх, і все буде гаразд.

В інших випадках без допомоги кваліфікованого фахівця не обійтись, і ось чому. По-перше, більшість поломок неможливо виявити без діагностики, тому що їхні симптоми не вказують однозначно на вихід з ладу конкретної деталі. По-друге, ремонт пральної машини зазвичай вимагає розбирання пристрою. В деяких випадках розбирати доводиться майже повністю. Якщо ви неспеціаліст, навіть з цим виникнуть проблеми, не говорячи вже про те, щоб полагодити прилад.

Третя причина, чому варто утриматись від самостійного ремонту, полягає в необхідності пошуку запчастин. Здається, що нічого складного в цьому немає, але це лише на перший погляд. Практика доводить, що користувачі часто купують запчастини, які не підходять для їхньої пральної машини, або взагалі встановлюють браковані деталі.

Професійне обслуговування

Не гайте час і звертайтесь до нашого сервіс-центра. Ремонт пральних машин Samsung виконується на дому. Майстер буде у вас в день замовлення, виконає діагностику і швидко полагодить техніку. Навіть найскладніші поломки усуваються швидше ніж за 24 години.

При обслуговуванні пристроїв для прання білизни використовуються тільки нові оригінальні запчастини. На роботу і встановлені деталі надається гарантія від 3 місяців до року – в залежності від неполадки.

Ремонт пральної машини Самсунг Проблеми пральних машин Samsung
0.4003 s
44