Ремонт пральних машин Whirlpool у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 470 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 850 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Відремонтуємо будь-які моделі пральних машин Whirlpool у Києві!

Шукаєте, де замовити ремонт пральної машини Whirlpool? Наші майстри готові відремонтувати будь-які моделі у вас вдома та надати гарантію на свої послуги. Ціни на ремонт пральних машин Вірпул можна знайти у нашому прайсі. Викликайте професіоналів у робочі та вихідні дні!

Зручний сервіс у Києві

У вас виникла потреба полагодити пральну машину Вірпул? Не варто витрачати гроші на перевезення техніки до майстерні! Наші робітники готові приїхати до Залізничного, Дарницького, Голосіївського та інших районів Києва, щоб провести ремонтні роботи у вас вдома. Послуга не потребує додаткової оплати.

Ціни на ремонт пральних машин Whirlpool не відрізняються від тарифів, прийнятих у інших майстернях Києва. Ми вважаємо, що ремонтні послуги повинні бути доступними для усіх киян. Розумна вартість та якісне обслуговування – дві причини того, що кількість задоволених клієнтів зростає з кожним роком.

На усі категорії ремонту надається гарантія, що триває від 3 до 12 місяців. У цей час ви можете скористуватися правом на безкоштовний ремонт, якщо встановлена деталь знов вийшла з ладу. Для отримання допомоги просто зателефонуйте та розкажіть про гарантійний випадок. А коли майстер приїде до вас, покажіть йому гарантійний документ.

Коли потрібно викликати майстра

Пральні машини Whirlpool мають систему, що постійно здійснює контроль за роботою різних систем. Якщо під час виконання програми виникли порушення, ви побачите на екрані код помилки. Симптомами несправності можуть бути також сильна вібрація, незвичайні звуки, поява води на підлозі поруч з пральною машиною. Якщо ви побачили одну з цих ознак, зателефонуйте майстру або заповніть онлайн-форму на сайті.

Якщо ви зацікавлені в максимально швидкому обслуговуванні, обов’язково вкажіть модель пральної машини Whirlpool, щоб майстер взяв з собою усі необхідні деталі. Ми не відновлюємо пошкоджену електронну плату, барабан, важіль кришки або інші елементи, а відразу ж після проведення діагностики встановлюємо новенькі запчастини. Це дозволяє відновити будь-які втрачені функції пральної машини.

Наші майстри можуть виконати не лише ремонт, а й обслуговування пральної машини Whirlpool. Якщо ви будете вчасно прочищати крильчатку помпи, фільтри та перевіряти стан інших деталей, ваша техніка буде працювати набагато довше. А коли настане час змінити її на нову модель, ви можете покликати вже знайомого майстра, щоб він правильно встановив та підключив техніку.

Ремонт пральних машин у Києві Діагностика та ремонт побутової техніки в Києві
0.4317 s
44