Ремонт пральних машин Zanussi у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Дзвоніть – відремонтуємо машинку Зануссі якомога швидше!

У справі якісного обслуговування пральних машин Zanussi дуже важливо не затягувати з викликом майстра – будь-яке зволікання може призвести до дуже неприємних наслідків. В разі несподіваної поломки треба знати, куди звернутися, щоб не витрачати час. Телефонуйте в сервісний центр «Ремонт на дому» і будьте впевнені у вдалому результаті! Ми гарантуємо точне дотримання всіх технологічних норм під час сервісу, а тому і вірне рішення будь-яких проблем, що виникли з технікою. Кваліфікований майстер своєчасно приїде до вас додому, щоб полагодити машинку-автомат швидко і надовго. Рекомендуємо звертатися в нашу майстерню відразу ж, як тільки пральна машина Zanussi почне проявляти такі симптоми:

  • Некоректне виконання команд і повна «відмова» техніки вмикатися.
  • Сторонні шуми та запахи в процесі прання.
  • Протікання перед або під пральною машиною.
  • Проблеми з відкриванням і закриванням люку.
  • Відсутність набору та зливу води.

У разі перерахованих або інших проблем при експлуатації замовляйте ремонт пральної машини Zanussi через швидку онлайн-заявку на сайті.

Чи можна полагодити самому?

Експериментувати з самостійним обслуговуванням ми вам не радимо. У прагненні заощадити на професійному сервісі користувачі часто діють зовсім не так, як того вимагає ситуація. З різних причин: хтось невірно визначає причину несправності, хтось втручається в техніку, не маючи в цій сфері абсолютно ніякого досвіду. Тому заходи, що вживає домашній «майстер», призводять зовсім не до того результату. Запевняємо: краще один раз витратитися на якісний сервіс пральної машини Zanussi та повернути її до ладу, ніж переплачувати за більш складний ремонт. Звертайтеся до професіоналів з нашого сервісного центру, щоб відремонтувати техніку без негативних наслідків.

Професійні послуги ми надаємо тільки за допомогою сучасного обладнання та інструментів, що підвищує ефективність сервісу. А діагностика машинки Zanussi займає лічені хвилини завдяки великому досвіду наших фахівців.

Офіційна гарантія на обслуговування

Ми підходимо до своєї роботи максимально відповідально та пропонуємо післяремонтну гарантію на ефективне обслуговування. Термін документа в межах від 3 до 12 місяців. Це означає, що якщо протягом зазначеного терміну в техніці виникнуть ті ж несправності, ми проведемо повторний сервіс за свій рахунок. У нашому центрі ремонт пральних машин Zanussi проводиться швидко, надійно і недорого! Ми працюємо без вихідних та чекаємо на ваші дзвінки с 9.00 до 21.00.

Ремонт пральної машини Зануссі Ремонт пральної машини в Києві Оперативний ремонт побутової техніки Якісний ремонт побутової техніки
0.4204 s
44