Ремонт професійних кавоварок у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт професійних кавоварок

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі професійної кавоварки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Зламалася професійна кавоварка? Викликайте майстра, полагодимо техніку на місці!

Якщо у вашому бізнесі є послуга приготування кави, а кавоварка раптом зламалась, це може стати великою проблемою, оскільки потрібен терміновий ремонт. Куди можна звернутись в Києві та області, щоб швидко відремонтували професійну техніку? Звертайтесь до нашого сервісного центру, гарантуємо кваліфіковане обслуговування в максимально короткий термін.

Ремонт кавових апаратів відбувається на об’єкті, якщо мова про офіс або бізнес, тобто техніку в майстерню везти не потрібно. Це значно економить час, особливо якщо враховувати, що Київ – велике місто. При обслуговуванні використовуються нові оригінальні запчастини, тому в разі необхідності заміни тієї, що вийшла з ладу, майстер встановить «рідну» для вашої моделі деталь. На роботу надається гарантія від 3 місяців до року.

Причини несправностей

В більшості випадків нестабільна робота професійних кавоварок полягає в забрудненні, тому в першу чергу потрібно почистити систему. Якщо це не допомогло, можна переходити до пошуку поломок. Основні симптоми непрацездатності кавового апарату:

  • протікає вода;
  • прилад не вмикається;
  • кава не вариться;
  • не працює кавомолка;
  • кава не подається;
  • пристрій вмикається, але на індикаторі висвічується помилка.

Якщо техніка не вмикається, спершу треба перевірити, чи в порядку вилка, розетка та шнур. Можливо, згоріла плата, тоді звертайтесь скоріше до нашого сервісного центру. Протікання води може бути пов’язане з відкладенням солей та жирів або виходом з ладу прокладки. Якщо кавоварка не запускається, перевірте, чи не залипли кнопки, інакше потрібен ремонт панелі керування. Проблема з відмовою кавового апарату готувати напій вказує на те, що слід провести декальцінацію (на фільтрі може бути накип та жир). Ще одна причина, яку не варто виключати, – вихід з ладу помпи. В такому разі вузол необхідно замінити. Кава вариться але не подається – причина в забрудненні або утворенні повітряної пробки в системі. Якщо чистка ні до чого не призвела, виникли неполадки в електроніці.

Викликати майстра чи ремонтувати самостійно?

Радимо ретельно вивчити інструкцію з експлуатації кавоварки. В документі вказано, як і де можна почистити професійну техніку самостійно. Якщо мова йде про поломку, треба звертатись до кваліфікованого фахівця. Ремонт професійних кавових апаратів можна замовити по телефону або формі зворотного зв’язку на сайті нашого сервіс-центру. Майстер зможе приступити до роботи в цей же день в зручний для вас час.

Ремонт кавомашини Ремонт професійною кавомашиною в Києві Ремонт кавоварки недорого
0.2455 s
27