Ремонт професійної посудомийної машини у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт професійних посудомиєк

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі професійної посудомийки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Полагодимо промислову посудомийку протягом доби!

Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті не тільки побутових, а й промислових посудомийних машин. Досвідчені майстри з «Ремонт на дому» щодня мають справу з установками різних брендів і конструкцій, тому швидко впораються навіть зі складним високотехнологічним обладнанням. Якщо на вашому підприємстві несподівано зламалася професійна посудомийка, якісний і бюджетний її ремонт можете довірити фахівцям нашого сервісного центру! СЦ «Ремонт на дому» займається оперативним сервісом промислової техніки по всій території Києва. Просто зателефонуйте нашому менеджеру, щоб викликати фахівця, і він проведе всі необхідні ремонтні роботи прямо на місці.

Ми розуміємо, наскільки невигідне транспортування професійної посудомийної машини в майстерню, тому пропонуємо клієнтам чудову альтернативу. Завдяки такому формату обслуговування замовнику вдається заощадити чимало грошей, а нам – дорогоцінний час. Співпраця з нашим СЦ залишить лише найкращі враження – звертайтеся!

Чому саме ми?

Вам не слід довіряти приватним майстрам, послуги яких зараз теж популярні. По-перше, ремонт промислової техніки дещо відрізняється від технології сервісу звичайної посудомийки. Однак не всі приватники це враховують, і в підсумку залишають клієнта ні з чим. А якщо обслуговування все-таки проводиться, то далеко не завжди це закінчується успішно. Та й офіційних гарантій на надані послуги вам ніхто не дасть.

Чого не можна сказати про наш сервісний центр, бо «Ремонт на дому» працює тільки з гарантією. Спеціаліст видає документ відразу після ремонту професійної посудомийної машини, де вказує термін дії гарантії. Він може коливатися в межах 3-12 місяців. Подробиці про наші гарантійні зобов'язання ви можете дізнатися у менеджера-консультанта або на сайті.

СЦ «Ремонт на дому» має ще один твердий принцип, якого неухильно дотримується протягом своєї багаторічної практики. Це відмова від використання запчастин колишнього вживання. Якщо вашій посудомийці знадобиться заміна будь-яких комплектуючих, майстер вмонтує нові та фірмові деталі.

Як ми працюємо?

Сервісний центр пропонує вам замовити ремонт промислової посудомийної машини в будь-який день тижня, з 9.00 до 21.00. Менеджер чекає на ваші дзвінки щодня, а онлайн-заявки на сайті приймаються цілодобово. Ми гарантуємо максимально швидку обробку замовлень. Телефонуйте! Обслуговування професіональної посудомийної машини з СЦ «Ремонт на дому» – це зручно, ефективно та недорого!

Ремонт посудомийки Ремонт професійної посудомийки в Києві Ремонт посудомийки недорого
0.2555 s
27