ᐉ Ремонт пилососів вдома Samsung в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів Samsung - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пилососів вдома Samsung в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів Samsung - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пилососів Samsung (Самсунг)

Ремонт
від 400 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Наш сервісний центр спеціалізується на обслуговуванні будь-якої побутової техніки, у тому числі пилососів Samsung. Грамотні майстри готові допомогти при різних проблемах. Ми гарантуємо, що ремонт відбудеться протягом 24 годин з моменту виклику. Звертаємо вашу увагу – фахівці надають першокласний сервіс лише вдома клієнта. Якщо вам підходить такий формат співпраці, телефонуйте. Менеджери чекають на ваші дзвінки щодня, з 9.00 до 21.00. Майстри з «Ремонт на дому» також працюють без вихідних та готові відремонтувати пилосос Samsung у будь-який зручний для вас день. У нашому штаті - тільки професіонали з багаторічним стажем, які неухильно дотримуються всіх технологічних норм і стандартів. Тому обслуговування пилососа буде проведено за вищим розрядом.

Як працює майстер із нашого СЦ?

Після прибуття спеціаліст починає обслуговування з діагностики. На цьому етапі визначається причина конкретної несправності, використовуються спеціальні інструменти, обладнання. Не хвилюйтеся - наші майстри працюють з пилососами Samsung всіх відомих типів: водними, мішковими та моделями типу циклон. Отже ефективність діагностики та обслуговування пристрою ніяк не залежатиме від особливостей конструкції. Фахівець за лічені хвилини встановить, чому пилосос почав збити.

Після цього майстер оголосить, які роботи з ремонту необхідно провести і скільки це буде коштувати. Тут ви можете погодитись або відмовитися від подальшого сервісу пилососу Samsung, якщо, наприклад, вас не влаштує ціна послуг. Але ми запевняємо, що у нашому сервісному центрі пропонуються дуже вигідні та розумні розцінки. Щоб переконатися в цьому, ви можете зайти до Прайсу або зателефонувати менеджеру. Він надасть консультацію з усіх питань.

Обслуговуємо із гарантією

«Ремонт на дому» – одна з небагатьох майстерень, яка надає якісне обслуговування зі звичайною та розширеною гарантією. Стандартна гарантія видається за умови, що при повторній поломці пилосос Samsung буде відремонтований повністю за наш рахунок. Зрозуміло, якщо випадок визнано гарантійним. А розширена – це наша спеціальна пропозиція для замовника. Вона передбачає оплату повторного ремонту у розмірі 50% вартості першого обслуговування. Термін дії розширеної гарантії збільшується вдвічі.

Телефонуйте та замовляйте сервіс пилососу Samsung від провідних майстрів Києва! Заявки в режимі он-лайн приймаються цілодобово.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1306 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані