ᐉ Ремонт пилососів Thomas вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів Томас - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
ᐉ Ремонт пилососів Thomas вдома в Києві — Виклик майстра з ремонту та обслуговування пилососів Томас - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Ремонт пилососів Thomas (Томас)

Ремонт
від 400 грн
  • Прийом заявки протягом 24 годин
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пилососи – один із основних продуктів німецької компанії Thomas. Виробник пропонує широкий асортимент моделей для сухого та вологого прибирання, а також прилади з аквафільтром. Всі вони високотехнологічні та мають досить складний пристрій. Тому, щоб не довелося робити прибирання по-старому, вручну, ремонт пилососів Thomas краще довіряти досвідченим майстрам.

Фахівця, який зможе швидко та якісно полагодити прилад, та не візьме зайвих грошей за терміновий виїзд та діагностику, ви знайдете у сервісному центрі «Ремонт на дому». У призначений вами час майстер приїде за вказаною адресою в Києві чи передмісті з необхідними інструментами та запчастинами та усуне поломку того ж дня. Щоб залишити заявку на ремонт пилососу Томас, достатньо заповнити просту форму на сайті або зв'язатися з нами по телефону.

Основні несправності

Усі поломки пилососів Thomas можна розділити на кілька груп. До першої та найбільш поширеної відносяться механічні пошкодження. вони виникають через неакуратну експлуатацію приладу – після падіння, ударів, обриву шлангів або проводів. В результаті власникам доводиться звертатися до майстерні для ремонту або заміни щітки, ручки, телескопічної трубки, шнура, пластикового накопичувача для сміття.

Другий тип поломок характерний для пилососів Thomas, які мають контакт із водою. У цьому випадку найчастіше забиваються форсунки і виходить із ладу помпа приладу. Відбувається це через неакуратне використання, внаслідок чого в механізм потрапляє вода. Виявити несправність досить просто – миючий розчин перестає надходити до щітки.

І третя причина, через яку може знадобитися ремонт пилососа Thomas – коротке замикання через попадання води або перепад напруги в мережі. У цьому випадку доведеться відремонтувати чи замінити силову плату чи двигун.

Чому ми кращі?

Чому б не довірити ремонт пилососа Thomas приватному майстру, який повісив оголошення біля під'їзду? Така думка приходить до багатьох власників техніки, які бажають заощадити на її ремонті. Проте чи варто ризикувати дорогим приладом заради сумнівної економії? Адже приватники іноді не залишають навіть візитки – що вже казати про надання офіційної гарантії. І якщо поломка незабаром повториться, ви не зможете притягти їх до відповідальності.

Щодо вартості ремонту, то розцінки на наші послуги не перевищують тих, які пропонують приватні майстри. Але, на відміну від них, ми використовуємо лише оригінальні деталі та обов'язково надаємо гарантію на всі свої послуги.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1589 s
127
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані