Ремонт сушильних машин у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт сушильних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі сушильної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Ремонт модуля управління від 350 грн. Замовити
Ремонт плати індикації від 350 грн. Замовити
Заміна блоку сушіння від 400 грн. Замовити
Заміна ременя від 290 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 300 грн. Замовити
Заміна двигуна від 320 грн. Замовити
Заміна насоса від 320 грн. Замовити
Чистка зливу від 320 грн. Замовити

Швидко відремонтуємо сушильну машину у вас вдома

У порівнянні з пральними машинами, сушильні ламаються набагато рідше, бо майже не взаємодіють з водою. Але внаслідок тривалої експлуатації, а іноді й через необережність господарів, поломки все ж трапляються. В цьому випадку зможуть допомогти майстри нашого сервісного центру.

Ремонт сушильних машин проводиться вдома у замовників у найкоротший термін. Всі деталі, що вийшли з ладу, замінюються на аналогічні, оригінальні, що відповідають моделі техніки. З моменту подання замовлення і до закінчення ремонту проходить не більше доби. Сервісне обслуговування побутової техніки надається в усіх районах Києва і у передміських населених пунктах.

Основні причини поломок

Ремонт сушильної машини може знадобитися з вини її власників. Бажаючи зекономити час, вони закладають до барабану зім’яту після прання білизну, не розправляючи її, а також перевантажують апарат. В результаті швидко зношуються підшипники барабану, рветься чи зіскакує зі шківу ремінь. Ознаками несправності є гудіння при роботі машини, повільне обертання чи повна зупинка барабану. Щоб виявити несправність і замінити деталі, які вийшли з ладу, потрібно частково розібрати сушильну машину. Не варто проводити її ремонт самостійно. Викликайте майстра нашого сервісного центру, який в той же день усуне поломку, замінивши несправні деталі на нові.

Якщо сушильна машина залишає речі вологими, проблема може бути у виході з ладу датчика температури або нагрівального елемента. Ці деталі неможливо відремонтувати – потрібна їх заміна. На складі майстерні «Ремонт на дому» завжди є у наявності запчастини для усіх популярних марок сушильних машин, тому роботу приладу буде відновлено в найкоротші терміни.

Звертайтеся до нашого сервісного центру, якщо ваша сушильна машина тече, сильно гуде, не сушить білизну, не обертає барабан або зовсім не вмикається. Наш фахівець, виїхавши до вас додому у призначений час, проведе комплексну діагностику обладнання, виявить причину несправності і одразу ж проведе ремонт. Навіть найскладніші поломки буде усунуто всього за один виїзд. Майстри мають великий досвід роботи і добре знайомі з особливостями будови апаратів різних брендів.

Наші переваги

Наші майстри ремонтують сушильні машини лише вдома у замовників, тому у вас є можливість зекономити на оплаті послуг транспортування. Під час роботи використовуються тільки оригінальні комплектуючі, тому повторний ремонт вам знадобиться дуже нескоро. Нашим клієнтам ми пропонуємо доступні ціни на всі послуги, тому професійний ремонт сушильних машин у нашій майстерні може дозволити собі кожен. На весь комплекс робіт надається гарантія терміном до 1 року.

Ремонт сушарки в Києві Ремонт побутової техніки на дому Ремонт сушарки для білизни
0.2703 s
27