Ремонт варильних панелей у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Не працює варильна панель? Звертайтесь, відремонтуємо на дому!

Варильна панель – незамінний прилад на кухні. Його поломка – справжня катастрофа для користувача. Але якщо ви мешкаєте в Києві або передмісті, для хвилювання немає причин. Професійний ремонт варильних панелей можна замовити в нашому сервісному центрі.

Ми давно на ринку обслуговування побутової техніки, тому працюємо злагоджено та швидко. Замовлення на ремонт варильних поверхонь приймаються за телефоном та на сайті, оператор швидко опрацює заявку і відразу віддасть її в роботу. Майстер відремонтує техніку в цей же день. Трапляються складні поломки, які вимагають детального дослідження, але в будь-якому випадку обслуговування не буде тривати більше ніж 24 години.

З якими неполадками доводиться стикатися

Існує три типи варильних панелей: газові, електричні та індукційні. Кожен з них має свою конструктивну особливість, тому симптоми несправностей зазвичай відрізняються.

Наприклад, в газовому пристрої найчастіше виходить з ладу п’єза та забиваються форсунки. В електричному може згоріти плавкий запобіжник, конфорка або панель керування. Поломки індукційних поверхонь часто схожі на несправності електричних моделей, але їх ремонт має свої особливості.

Перевірте, чи не відключені подача газу або електрики, чи функціонує розетка, і якщо все в нормі, а техніка не працює, викликайте фахівця. Майстри нашого сервісного центру в першу чергу визначають причину поломки. Робиться це за допомогою діагностики. Для тестування електричних складових варильної панелі застосовується мультиметр. Така перевірка дозволяє швидко і безпомилково знайти непрацюючий вузол чи ділянку і прискорити подальший ремонт. Іноді майстру достатньо 15-20 хвилин, щоб відремонтувати пристрій.

Ремонт варильних панелей виконується на дому. Якщо потрібно замінити деталь, яка вийшла з ладу, фахівець встановить нову, рідну для конкретної моделі запчастину. Наявність в нашій команді досвідчених майстрів та використання оригінальних запчастин дає нам стовідсоткову впевненість в якості обслуговування техніки. На ремонт варильних панелей надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Скільки коштує обслуговування

Ціни на усунення типових несправностей вказані в прайс-листі на сайті. Але взагалі вартість залежить від типу варильної поверхні та виду поломки. Точну ціну вам озвучить фахівець після огляду пристрою. За виклик майстра та діагностику в разі ремонту техніки плата не стягується.

Усунення поломок побутової техніки на дому Ремонт техніки в СЦ в Києві Ремонт варильної панелі в Києві Ремонт варильної поверхні у Києві
0.2848 s
27