Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Відремонтуємо будь-яку техніку з офіційною гарантією!

При виборі якісного сервісу одним з найважливіших факторів залишається наявність гарантійних зобов'язань. Незважаючи на те, що число майстерень в Києві зростає с кожним днем, далеко не всі можуть похвалитися офіційною гарантією на свої послуги. Але тільки не сервісний центр «Ремонт на дому». Ми не лише займаємося високоякісним ремонтом побутової техніки будь-якого типу, але ще і маємо перед замовником певного роду відповідальність. Полягає вона в тому, що майстер після закінчення всіх робіт дає тривалу післяремонтну гарантію на обслуговування. Документ офіційний і поширюється на ремонт усіх побутових пристроїв: від холодильників до кавоварок.

Тривалий термін дії гарантії

Талон, який видається фахівцем, діє від 3 місяців до 1 року. Тривалість терміну залежить від того, наскільки складною була поломка, яку усунув майстер. Будьте також уважні при вивченні гарантії. Вона актуальна в відношенні не всіх неполадок, які можуть виникнути в побутовій техніці. Наприклад, несправності, викликані механічними факторами, гарантійними не вважатимуться. Не слід плутати гарантію від СЦ «Ремонт на дому» з документацією, яка надається на фірмові комплектуючі.

Звертайтесь – у нас є все для якісного і недорогого обслуговування вашої побутової техніки! Онлайн-заявки можна надсилати цілодобово.

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «Ремонт на дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «Ремонт на дому».

0.0956 s
4