Швидка заміна підшипників барабана в пральній машині Ariston СЦ "Вдома" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Швидка заміна підшипників барабана в пральній машині Ariston СЦ "Вдома" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипників у пральній машині Hotpoint Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Через кілька років інтенсивної експлуатації окремі елементи пральних машин, у тому числі і надійних довговічних моделей від Hotpoint Ariston, виходять з ладу, вимагаючи невідкладної заміни. До списку таких комплектуючих входять підшипники барабана, їх заміна в пральній машині Арістон доступна в нашому сервісному центрі Ремонт вдома. Просто оформіть заявку на виклик майстра, і в той же день він прибуде за вказаною адресою в будь-яку точку Києва, здійснить діагностику пральної машини, а потім поміняє підшипники, що зносилися, якщо саме в них криється причина збоїв у роботі обладнання. Викликати спеціаліста нашого сервісного центру ви можете як в режимі онлайн, заповнивши відповідну форму на сайті, так і по телефону.

Як зрозуміти, що підшипники зносилися?

Перш за все, діагностувати зношування підшипників пральної машини і необхідність їх заміни з великою часткою ймовірності можна в тому випадку, якщо при пранні і особливо віджиму прилад починає сильно вібрувати і стукати.

Але багато власників пральних машин не приділяють належної уваги такій проблемі, продовжуючи користуватися обладнанням. В результаті виникає люфт барабана серйозніша поломка. Якщо ж і в цьому випадку знехтувати допомогою професіонала і не зробити заміну підшипників, пральна машина може взагалі вийти з ладу, тому що просто заклинить бак у результаті, ремонт обійдеться в дуже велику вартість.

Розумна економія своєчасне звернення до фахівця, який здійснить заміну підшипників барабана пральної машини Ariston і тим самим запобігатиме виникненню більш серйозних несправностей. До кращих майстерень Києва по праву входить наш сервісний центр Ремонт вдома: ми працюємо оперативно та якісно. Майстер прибуде до вас додому безпосередньо в день звернення, а після проведення всіх необхідних ремонтних робіт надасть гарантійний документ терміном дії до 12 місяців. І це не єдині наші переваги.

Чому саме ми

У нас працюють лише досвідчені фахівці, які знають усі конструктивні особливості пральних машин Hotpoint Ariston. Тому для усунення навіть найбільш складних неполадок їм потрібно зовсім небагато часу, при цьому роботи виконуються, звичайно ж, не на шкоду якості. Також ми є прихильниками лояльної цінової політики, щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим прайс-листом, де вказані актуальні ціни найбільш затребуваних послуг, наприклад заміни підшипників. Працюємо щодня, дзвоніть.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1282 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані