Заміна амортизаторів в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 180 грн. Замовити
Bosch від 180 грн. Замовити
Samsung від 180 грн. Замовити
Ariston від 180 грн. Замовити
LG від 180 грн. Замовити
Zanussi від 180 грн. Замовити
Candy від 230 грн. Замовити
Electrolux від 210 грн. Замовити
Ardo від 180 грн. Замовити
Miele від 460 грн. Замовити
Whirlpool від 180 грн. Замовити
Siemens від 200 грн. Замовити
Atlant від 200 грн. Замовити
Beko від 190 грн. Замовити
AEG від 210 грн. Замовити
Gorenje від 180 грн. Замовити

Пральна машина сильно вібрує під час віджиму? Виконуємо заміну амортизаторів на дому!

Якщо ваша пральна машина раптом почала сильно вібрувати та підстрибувати під час віджимання, слід перевірити амортизатори (демпфери), ймовірно потрібна заміна. Звертайтеся до нашого сервісного центру, наші майстри швидко поміняють демпфери, а ви отримаєте гарантію. Ми встановлюємо нові оригінальні амортизатори, тому цілковито впевнені в якості обслуговування пральних машин. При повторній поломці протягом гарантійного періоду ремонт буде безкоштовним.

Замовляйте заміну демпферів по телефону або онлайн. На сайті «Ремонт на дому» є номери, за якими можна зателефонувати, а також форма зворотного зв’язку. Внесіть туди свої контактні дані, і ми вам перетелефонуємо. Заміна буде виконана на дому в зручний для вас час, ми обслуговуємо всі райони Києва, передмістя та області.

Чи можна відремонтувати демпфери?

Щоб обґрунтовано відповісти на це питання, потрібно почати з розгляду конструкції амортизаторів пральної машини. Вони слугують для гасіння вібрацій баку під час прання, які, як відомо, посилюються при віджиманні білизни.

Вузол складається з циліндру і поршню, туди входить шток, вкладиш та прокладки. Якраз останні два елементи найчастіше виходять з ладу, тому що постійно труться об стінки циліндру. На перший погляд здається, що ремонт амортизатора цілком можливий. Все, що потрібно зробити – замінити вкладиш та прокладку. Але проблема в тому, що виробники запчастин не випускають ремкомплекти на демпфери, тому доводиться міняти вузли повністю.

Як поміняти?

Щоб виконати заміну амортизаторів, доведеться частково розібрати пральну машину. Набагато більше роботи буде, якщо доступ через низ неможливий, і потрібно знімати передню панель. Для того щоб це зробити, слід демонтувати верхню кришку, лоток для миючих засобів, панель керування і манжету люка.

Але це ще не все. Необхідно відключити проводку від модулю керування і замка дверцят. Лише після цього можна вільно зняти передню панель та отримати доступ до демпферів. Далі відкручуємо нижній болт, за допомогою якого амортизатор кріпиться до корпусу машинки, і від’єднуємо кріплення вузла від баку. Встановлюємо новий демпфер. Збираємо пральну машину в зворотному порядку.

Як бачите, процес доволі непростий, тому радимо не витрачати час і звертатись до нашої майстерні. Для наших спеціалістів заміна амортизаторів – стандартна процедура, тому робота буде виконана дуже швидко. В разі надання допомоги вашій пральній машині виклик майстра безкоштовний.

Амортизатори пральної машини Оперативний ремонт пральної машини Сервісний ремонт пральних машин в Одесі
0.4576 s
44