Заміна барабана в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 800 грн. Замовити
Candy від 980 грн. Замовити
Bosch від 980 грн. Замовити
Samsung від 800 грн. Замовити
Zanussi від 920 грн. Замовити
Ariston від 800 грн. Замовити
Electrolux від 920 грн. Замовити
Miele від 1400 грн. Замовити
Whirlpool від 850 грн. Замовити
Siemens від 800 грн. Замовити
Atlant від 800 грн. Замовити
Beko від 800 грн. Замовити
Ardo від 800 грн. Замовити
LG від 800 грн. Замовити
AEG від 900 грн. Замовити
Gorenje від 800 грн. Замовити

Пошкоджений барабан у пральній машині? Швидко і недорого встановимо новий

Барабан – одна з найважливіших і найнадійніших деталей пральної машини. Ситуації, коли необхідна повна його заміна, трапляються вкрай рідко. Зазвичай це невиправні поломки – руйнування посадкового місця втулки, «зрізання» кріплення ребер, наскрізні пробоїни чи заводський брак. В останньому випадку деталь замінять по гарантії, а в усіх інших ремонт доведеться провести за власний кошт.

Вартість заміни барабана у будь-якому разі буде досить високою, адже робота потребує особливого вміння, а також займає багато часу. Це додатковий стимул відшукати досвідченого фахівця для її проведення, щоб невдовзі не довелося знову платити за ремонт або купувати нову пральну машину. Майстри, що працюють у нашому сервісному центрі, мають потрібну кваліфікацію та великий досвід роботи, щоб якісно замінити барабан в пральній машині у вас вдома. Робіть замовлення на сайті чи по телефону, і фахівець приїде у будь-який район Києва та навіть у передмістя в призначений вами час.

Тільки якісне обслуговування

Барабан займає більшу частину пральної машини, тому, щоб витягти його і поміняти на новий, апарат доведеться повністю розібрати. Через це фахівці не рекомендують проводити заміну барабана самостійно – найменша помилка може коштувати дуже дорого.

Майстри сервісного центру «Ремонт на дому» не лише акуратно розберуть пральну машину, замінять вузол, та зберуть апарат знову, але й дадуть цінні поради, які допоможуть запобігти поломкам у майбутньому. На нову комплектуючу буде надано гарантію терміном до 12 місяців.

Ремонт пральних машин
Заміна барабана в пральній машині
0.4243 s
44