Заміна датчика у холодильнику Indesit | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна датчика у холодильнику Indesit | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна датчика у холодильнику Indesit

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає трохи більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Несвоєчасна заміна несправного датчика температури холодильника Індезит може призвести до серйозних наслідків. Якщо ви помітили будь-які збої в роботі холодильного апарату, негайно звертайтеся до нашого сервісного центру. У нашій майстерні працюють одні з найкращих майстрів із ремонту холодильників Києва, здатні швидко замінити датчик відтайки.

Замовлення на ремонт холодильника Indesit можна оформити за телефоном або онлайн. На сайті нашого сервісного центру є форма зворотного зв'язку, куди необхідно ввести свої контактні дані, після чого зв'яжеться з вами оператор. Йому потрібно буде надати інформацію про симптоми поломки та моделі холодильника, і менеджер одразу віддасть замовлення на роботу. Майстер зможе замінити датчик розморожування вдома цього ж дня у зручний для вас час.

Ознаки несправності

Принцип роботи холодильників Індезит та апарати інших марок полягає в тому, щоб забезпечити необхідний для тривалого зберігання продуктів у холодильній та морозильній камерах температурний режим. Поки компресор працює, температура стає нижчою, як тільки припиняє роботу – підвищується. Про те, коли мотору необхідно увімкнутися або вимкнутись, повідомляє датчик температури.

Таким чином, якщо ламається цей вузол, компресор холодильника може працювати безперебійно, вважаючи, що температура в камері ще не досягла необхідної позначки або вимикатися передчасно, також отримуючи неправильну інформацію про клімат. Чим це загрожує? У першому випадку лягає підвищене навантаження на двигун, через що він може швидко вийти з ладу, і знадобиться дорогий ремонт. По-друге – продукти постійно псуватимуться.

Ось чому датчик треба замінити якнайшвидше. Наші фахівці зроблять діагностику, визначать причину несправності і в разі потреби поміняють виконавчий елемент, що відслужив свій термін.

Гарантійні зобов'язання

У своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі, які закуповуємо заздалегідь у перевірених постачальників. Якщо потрібно замінити датчик температури, на ваш холодильник Indesit буде встановлений новий "рідний" для конкретної моделі вузол. Наявність у нашій команді досвідчених майстрів та використання оригінальних комплектуючих дає нам стовідсоткову впевненість у якості послуг, що надаються. На ремонт холодильника новий датчик буде видано гарантійний талон.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1911 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані