Оперативна заміна датчика температури в холодильнику Атлант l СЦ «Ремонт на дому» - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Оперативна заміна датчика температури в холодильнику Атлант l СЦ «Ремонт на дому» - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна датчика холодильника Атлант

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Окремі деталі сучасних холодильників Атлант розраховані на певний термін служби та періодичну заміну в міру зносу, до їх числа входить датчик температури. Цей елемент реєструє поточний температурний режим у холодильній та морозильній камерах, а потім передає відповідну інформацію компресору, який починає працювати сильніше чи слабше. Швидка та якісна заміна датчика холодильника Атлант входить до переліку послуг нашого сервісного центру Ремонт на дому. Просто оформіть заявку на виклик майстра, і в той же день він прибуде за вказаною адресою в будь-який регіон Києва, зробить діагностику і замінить елемент, що вийшов з ладу.

Чому варто оперативно замінити датчик температури

Коли спостерігаються збої в роботі датчика холодильника Атлант, через що прилад починає працювати гірше, переморожуючи продукти або навпаки, охолоджуючи їх недостатньо, наслідки можуть бути дуже несприятливими.

Насамперед, істотно посилюється зношування компресора, оскільки неправильні дані можуть спровокувати його тривалу роботу на високих оборотах. А це буквально за кілька місяців може призвести до повного виходу обладнання з ладу.

Не менш небезпечно, якщо двигун працює слабше, ніж потрібно. У цьому випадку продукти не охолоджуватимуться на достатньому рівні, що може призвести до їх псування, а відповідно і харчового отруєння власників обладнання.

Щоб заміна датчика температури холодильника Atlant коштувала недорого, і при цьому послуга була надана на найвищому рівні, зверніться за допомогою до нашого сервісного центру Ремонт на дому. Ми є прихильниками помірної цінової політики, у чому можна переконатися, ознайомившись із прайс-листом. Також ми надаємо тривалу гарантію на всі роботи, що виконуються, строком дії від 3 до 12 місяців, що підтверджується відповідним документом.

Умови співпраці з нами

Оформити заявку на виклик майстра ви можете як через сайт онлайн, так і по телефону.

Окрім того, що ми надаємо послуги з ремонту холодильників Атлант недорого та з гарантією, при заміні того ж датчика наші майстри по ремонту холодильника використовують лише нові оригінальні запчастини. Це є запорукою тривалої служби відновленого обладнання. А оскільки у нас працюють лише досвідчені майстри, навіть найскладніші роботи не займають більше 24 годин.

Графік роботи нашого сервісного центру з 8 ранку до 9 вечора з понеділка до неділі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1179 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані