Заміна клапана в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit вiд 180 грн. Замовити
Bosch вiд 200 грн. Замовити
Samsung вiд 180 грн. Замовити
Ariston вiд 180 грн. Замовити
LG вiд 180 грн. Замовити
Zanussi вiд 180 грн. Замовити
Candy вiд 200 грн. Замовити
Electrolux вiд 180 грн. Замовити
Ardo вiд 180 грн. Замовити
Miele вiд 320 грн. Замовити
Whirlpool вiд 180 грн. Замовити
Siemens вiд 180 грн. Замовити
Atlant вiд 180 грн. Замовити
Beko вiд 180 грн. Замовити
AEG вiд 180 грн. Замовити
Gorenje вiд 180 грн. Замовити

Поміняємо клапан пральної машини на новий з гарантією

Впускний клапан пральної машини – це невеликий пристрій, що відповідає за автоматичну подачу води у бак. Отже якщо апарат при ввімкненні програми прання не заливає воду і не запускається, клапан потрібно замінити. Фахівці сервісного центру відразу пропонують встановити нову деталь замість тої, що вийшла з ладу, адже ремонтувати її недоцільно. По-перше, досить важко знайти необхідні компоненти, а по-друге, відремонтований клапан швидко ламається знову. А його повна заміна дозволить забути про проблеми з подачею води у пральну машину на кілька років.

Тож не намагайтеся за допомогою підручних засобів заповнити апарат водою – проблему це не вирішить. Краще замовляйте заміну клапана в пральній машині на сайті сервісного центру або по телефону. Наші фахівці працюють 7 днів на тиждень, виїжджаючи не лише у всі райони Києва, а й в навколишні населені пункти. Ремонт коштує недорого, тому ризикувати, розбираючи апарат самостійно, не варто. До того ж майстерня надає гарантію на встановлену деталь.

Причина несправності

Впускний клапан пральної машини – це заслінка, майже така сама, як у звичайному водопровідному крані. Тільки відкривається і закривається вона автоматично, шляхом подання напруги на котушки, кількість яких може коливатися від однієї до трьох. Саме ці котушки найчастіше і згорають – або після тривалої експлуатації, або через перепад напруги. Тоді клапан перестає реагувати на сигнали модуля керування і не відкривається, а подача води припиняється.

Заміна випускного клапана пральної машини
Швидкий ремонт пральної машини в сервісному центрі
0.3793 s
44