Професійна заміна компресора холодильника Індезит СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Професійна заміна компресора холодильника Індезит СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна компресора у холодильнику Indesit

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Поломка компресора холодильника зазвичай призводить до повної непрацездатності техніки. Усунути несправність може лише кваліфікований фахівець із великим досвідом роботи.

Якщо ремонт виконати неможливо, потрібно замінити компресор холодильника, замовити яку мешканці Києва можуть у нашому сервісному центрі. Ми гарантуємо високу якість обслуговування та швидке відновлення техніки. Ремонт не займе більше 24 годин.

Як визначити поломку двигуна

Виділяються три основні причини, коли холодильник не вмикається:

  • вихід з ладу компресора;
  • поломка пускозахисного реле;
  • обрив кабелю підключення двигуна.

Для особистої безпеки на початку необхідно перевірити, чи не пробиває внутрішня обмотка холодильника на корпус. Для цього вимірюється опір, який повинен показувати нескінченність (стрілка приладу йде в правий кут до упору). Інакше йдеться про несправність двигуна.

Після цього слід перевірити опір контактів холодильника, і якщо між двома з них він дорівнює нулю, компресор несправний. Далі перевіряється споживаний струм, значення якого залежить від потужності двигуна. Будь-які відхилення свідчать про поломку серця холодильного апарату.

Більше ретельна діагностика показує, в якому стані знаходиться компресор, чи потрібна його заміна або вузол можна відремонтувати. І в тому, і в іншому випадку обслуговування холодильника здійснюється вдома, що вигідно та зручно для замовника. Замість того, щоб витрачати час та кошти на стомлююче транспортування важкої техніки в майстерню та назад, можна зайнятися власними справами.

Як замовити ремонт холодильного апарату

Для замовлення обслуговування обладнання можна скористатися формою зворотного зв'язку на сайті СЦ Ремонт вдома або оформити заявку по телефону. Майстер буде готовий приступити до роботи в цей же день у зручний для вас час.

Якщо потрібно заміна компресора, на нашому складі завжди є нові двигуни для всіх популярних моделей холодильників Індезит. Як мотори та професіоналізм наших фахівців ми повністю впевнені, тому на ремонт та комплектуючі надаємо гарантію з видачею відповідного документа. Виклик майстра та діагностика обладнання у разі надання йому допомоги безкоштовні.

Після ремонту холодильника майстер проконсультує вас щодо правильної експлуатації апарата. Виконання нескладних правил дозволить уникнути передчасних поломок.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1161 s
87
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані