Заміна лампи в електроплиті у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Замінимо лампу в електроплиті на нову та фірмову!

Наша майстерня надає широкий спектр послуг з ремонту електричних плит, зокрема заміна лампочки. Здавалося б, подібні маніпуляції зазвичай не становлять жодних проблем навіть для простого користувача. Однак чи зможете ви гарантувати, що правильно визначите причину несправності? Адже те, що лампочка електроплити не світить, може бути симптомом декількох поломок. Звертайтеся в нашу майстерню, і фахівець знайде джерело проблеми. При необхідності буде проведена заміна лампочки в електроплиті або інші ремонтні роботи. Особливість обслуговування в СЦ «Ремонт на дому» – приємні ціни за високоякісні послуги. Ввічливі і акуратні майстри діють професійно і швидко, щоб співпраця була максимально комфортною для клієнта. Заміна лампочки в електроплиті пройде у вас вдома і буде пов'язана з мінімумом турбот.

Зв'язатися з нами дуже легко: телефонуйте менеджеру-консультанту або ж залишайте заявку на зворотний зв’язок. Наш співробітник надасть всю необхідну інформацію, і ви зможете оформити замовлення.

Ремонт електричної плити з гарантією!

На всі види робіт, в тому числі і заміну лампочки, в нашому сервісному центрі надають офіційну гарантію. Термін її дії становить 3-12 місяців і встановлюється безпосередньо майстром після проведення діагностики. Звертайтеся: ми працюємо без вихідних!

0.3294 s
27