Заміна манжети пральної машини у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 300 грн. Замовити
Bosch від 360 грн. Замовити
Samsung від 300 грн. Замовити
Ariston від 300 грн. Замовити
LG від 300 грн. Замовити
Zanussi від 320 грн. Замовити
Candy від 350 грн. Замовити
Electrolux від 350 грн. Замовити
Ardo від 360 грн. Замовити
Miele від 440 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Siemens від 300 грн. Замовити
Atlant від 300 грн. Замовити
Beko від 300 грн. Замовити
AEG від 350 грн. Замовити
Gorenje від 300 грн. Замовити

Замінимо манжету пральної манжети – дзвоніть у «Ремонт на дому»

Помітили калюжу біля пральної машини? Уважно огляньте гумову манжету люка. Якщо на ній є ознаки зносу або пошкодження, деталь треба терміново замінити. Експлуатувати пральну машину з пошкодженою манжетою ні в якому разі не можна. По-перше, так ви ризикуєте зіпсувати підлогу у своїй квартирі або стелю у сусідів знизу. А по-друге, електричний прилад, що працює в калюжі води, несе потенційну небезпеку.

Для заміни манжети пральної машини звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому». Наші фахівці швидко полагодять техніку у вас вдома, і вже протягом доби після відправлення заявки на ремонт ви зможете нормально користуватися приладом.

Причини пошкодження манжети

Фізичний знос – основна причина, через яку виникає необхідність замінити манжету в пральній машині. Гума – довговічний матеріал, але на неї негативно впливає жорстка вода і досить агресивні засоби для прання. Вони змінюють її структуру, в результаті манжета досить швидко зношується.

Іноді й самі господарі винні в тому, що їм довелося міняти манжету пральної машини. Матеріал пошкоджують грибок і пліснява, які з’являються через неправильний догляд за технікою. Небажані також постійні перевантаження барабану білизною і прання взуття. Іноді одяг у пральну машину завантажують неакуратно, не перевіряють його кишені. Як наслідок – дрібні предмети або важка металева фурнітура пошкоджують манжету.

Чи треба міняти?

В мережі Інтернет можна знайти безліч порад, як обійтися без заміни манжети в пральній машині. Її пропонують заклеїти або перевернути так, щоб пошкодження було вгорі. Але слід зазначити, що всі ці заходи тимчасові – врешті-решт манжету все ж прийдеться поміняти, інакше користуватися пральною машиною стане неможливо. Тому краще зробити це якнайшвидше. До того ж обійдеться такий ремонт зовсім недорого.

Переваги професійного ремонту вдома

Щоб замінити манжету пральної машини, вам не доведеться везти її у майстерню і кілька днів чекати на результат. Майстер сам приїде до вас, навіть якщо ви мешкаєте не в самому Києві, а в одному з навколишніх населених пунктів. В той же день несправність буде усунена. Вам навіть не доведеться платити за виїзд фахівця і проведення діагностики, якщо ви погоджуєтеся на ремонт. Після закінчення роботи апарат можна буде відразу протестувати, щоб впевнитися, що все гаразд.

Наші майстри мають справу лише з якісними запчастинами відомих брендів і ніколи не встановлюють дешеві аналоги або деталі, що були у використанні. Тому ви можете бути впевнені, що проблема, з якою ви до нас звернулися, не повториться протягом кількох років.

Заміна манжети люка пральної машини в Києві Якісний ремонт пралки Київ Сервісне обслуговування пральних машин Сервісне обслуговування побутової техніки
0.3369 s
44