Заміна мережевого кабелю електроплити у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Замінимо пошкоджений мережевий шнур електроплити в Києві!

Високі температури, агресивні хімічні речовини, різкі перепади струменю можуть призвести до необхідності заміни мережевого кабелю електроплити. В нашому сервісному центрі ви можете звернутися до професіонала, який замінить мережевий шнур електричної плити у вас вдома, а також перевірить стан інших деталей під час безкоштовної діагностики.

Професійний сервіс у вас вдома

Хоча заміна мережевого кабелю електроплити не належить до складних операцій, самостійно ремонтувати техніку ми не радимо. По-перше, дуже легко помилитися з «діагнозом». По-друге, ви будете робити ремонт дуже повільно, на відміну від досвідченого майстра. Ціни на ремонт з заміною мережевого кабелю електроплити невисокі, тому не варто економити.

Під час ремонту ми використовуємо лише новенькі оригінальні деталі, рекомендовані виробником. Тому ви можете бути впевнені в тому, що ваша техніка буде працювати як новенька й залишиться безпечною.

Після ремонту ви отримаєте гарантійний документ, який надає право на безкоштовну заміну мережевого кабелю електроплити протягом 3-12 місяців. Гарантія не буде чинною, якщо пошкодження шнура будуть викликані порушенням правил експлуатації (детальну інформацію можна отримати у гарантійному талоні).

0.2782 s
27