Заміна модуля в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 450 грн. Замовити
Bosch від 450 грн. Замовити
Samsung від 450 грн. Замовити
Ariston від 450 грн. Замовити
LG від 450 грн. Замовити
Zanussi від 450 грн. Замовити
Candy від 480 грн. Замовити
Electrolux від 450 грн. Замовити
Ardo від 450 грн. Замовити
Miele від 550 грн. Замовити
Whirlpool від 470 грн. Замовити
Siemens від 450 грн. Замовити
Atlant від 450 грн. Замовити
Beko від 450 грн. Замовити
AEG від 450 грн. Замовити
Gorenje від 450 грн. Замовити

Згорів модуль керування у пральній машині? Відремонтуємо або поміняємо швидко на дому!

Заміна модуля в пральній машині може бути обумовлена багатьма чинниками. Поломка плати приводить до невиконання технікою певних функцій. Ознаки несправності можуть бути різноманітними:

  • не набирається, не зливається або не нагрівається вода;
  • неможливо вибрати програму прання;
  • пристрій не вмикається;
  • не крутиться барабан;
  • двигун працює на підвищених або занадто малих обертах;
  • не відбувається віджимання білизни.

Якщо щось подібне сталося з вашою пральною машиною, звертайтеся до нашого сервісного центру, можливо, плата потребує ремонту. Не завжди вдається відремонтувати модуль управління. В такому разі майстер замінить його на новий оригінальний, а ви отримаєте гарантію, яка дозволить безкоштовно полагодити техніку протягом гарантійного періоду в разі повторної поломки.

Ремонт чи заміна?

Існує декілька причин виходу з ладу електронного блоку: заводський брак, перепади напруги, потрапляння води, неправильна експлуатація, особливо коли користувач часто виключає пральну машину під час прання.

Перш за все потрібно визначити, чи дійсно зламався модуль, бо в деяких випадках справа зовсім не в ньому. Наприклад, якщо не набирається вода, можливо, винен впускний клапан, якщо не зливається, варто перевірити фільтр, насос і пресостат. Не нагрівається? Не слід виключати несправність ТЕНу або датчику температури. Якщо перевірка інших вузлів показала, що з ними все гаразд, слід переходити до плати керування.

Що може бути не так з модулем пральної машини? Спочатку варто перевірити, чи не згоріли конденсатори. Якщо так, потрібно їх випаяти і впаяти нові. Друга проблема, з якою стикаються майстри під час огляду плати, – вихід з ладу резисторів. Ремонт і в цьому випадку можливий, деталі нескладно перепаяти.

Заміні також підлягає і тиристорний блок, але треба дивитись на модель пральної машини. Цей вузол досить дорогий, тому можливо дешевше буде замінити модуль управління. Якщо перегорів тригер, однозначно потрібна заміна плати.

Чи можливий самостійний ремонт?

Звичайно можливий, якщо ви спеціаліст з обслуговування пральних машин. В іншому випадку звертайтесь в наш сервісний центр в Києві. Поломка плати вимагає професійного підходу, основою якого є діагностика. За допомогою тестера майстер спочатку визначає причину несправності, лише після цього приймає рішення щодо ремонту чи заміни модулю. Всі послуги надаються на дому у замовника. Зверніть увагу: без кваліфікації та досвіту знайти поломку неможливо. А ось ускладнити ситуацію і зробити обслуговування машинки більш коштовним – дуже легко.

Виявлення несправностей в пралці Ремонт модуля керування в Одесі Усунення неполадок в пральних машинках Усунення неполадок в пралках швидко і недорого
0.4112 s
44