Заміна насоса в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 350 грн. Замовити
Bosch від 400 грн. Замовити
Samsung від 350 грн. Замовити
Ariston від 350 грн. Замовити
LG від 350 грн. Замовити
Zanussi від 350 грн. Замовити
Candy від 450 грн. Замовити
Electrolux від 430 грн. Замовити
Ardo від 350 грн. Замовити
Miele від 600 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Siemens від 350 грн. Замовити
Atlant від 350 грн. Замовити
Beko від 360 грн. Замовити
AEG від 430 грн. Замовити
Gorenje від 350 грн. Замовити

Пральна машина не зливає воду? Замінимо насос протягом доби

Заміна насоса в пральній машині необхідна в тому разі, коли апарат не зливає воду після закінчення циклу прання. Ремонт цього механізму рідко виправдовує себе, тому краще відразу встановити новий, ніж намагатися повертати до життя старий, який може знову зламатися у будь-яку мить. Як це зробити швидко? Зверніться до сервісного центру «Ремонт на дому». Несправність буде усунена вже протягом доби з моменту звернення, а у більшості випадків майстер приїжджає у той же день.

Тож не вагайтеся та заповнюйте форму зворотного зв’язку, яку знайдете на цій сторінці, або телефонуйте за вказаними номерами. Майстер проведе заміну насоса пральної машини у вас вдома, тож ви зможете зекономити гроші на транспортуванні техніки. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати ремонт, ознайомтеся з нашим прайсом.

Чому сталася поломка?

Необхідність замінити насос в пральній машині найчастіше виникає через його засмічення. Далеко не всі власники техніки турбуються про те, щоб запобігти потраплянню сторонніх предметів та сміття у її внутрішні механізми. В результаті забуті у кишенях дрібнички (монети, цвяхи і т. п.) потрапляють до зливного фільтра, а звідти – до механізму помпи. Якщо деталі насосу було пошкоджено, його лишається тільки замінити, адже відновлювати їх занадто складно і дорого. Якщо ж механізм просто засмічений, майстер прочистить його, щоб насос міг працювати надалі.

Ще одна причина, через яку може вийти з ладу помпа – це перепади напруги в електромережі, до яких дуже чутливий мотор приладу. У цьому разі зливний насос пральної машини також доведеться замінити.

Щоб виявити, чи підлягає помпа ремонту або треба встановлювати нову, майстер проводить діагностику пральної машини. Після цього він може назвати точну вартість своїх послуг. Самостійно лагодити зливний насос спеціалісти не радять. До нього іноді досить важко дістатися. Не маючи досвіду у розбиранні пральної машини, можна випадково пошкодити механізми, що знаходяться поруч.

Якісні комплектуючі і тривала гарантія

Під час ремонтних робіт працівники нашої майстерні використовують лише якісні нові комплектуючі відповідного бренду. Тому після заміни насосу в пральній машині ви на кілька років можете забути про проблеми зі зливом води.

На кожну з встановлених деталей, а також весь перелік послуг сервісний центр «Ремонт на дому» надає гарантію терміном від 3 до 12 місяців. Тривалість гарантійного обслуговування залежить від складності поломки та встановлених запчастин. Якщо новий зливний насос за цей період знову вийде з ладу, його буде замінено безкоштовно.

Лагодження насоса пральної машини Заміна помпи в пральних машинках Київ Ремонт і заміна насоса в Києві
0.3489 s
44