Заміна перемикача режимів конфорки електроплити у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплиті. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Не працює перемикач режимів – починимо електроплиту за добу!

Готуючи страви, ми постійно зменшуємо або збільшуємо температуру, тому перемикач режимів електроплити через кілька років потребує заміни. Якщо вам потрібно замінити регулятор, наші майстри приїдуть до вас та відремонтують техніку в день звернення. В нашому прайсі ви можете ознайомитись з цінами на усі ремонтні роботи.

Відремонтуємо з гарантією!

Хоча в інтернеті можна знайти інструкції, що допоможуть виконати заміну перемикача режимів електроплити, ми не радимо вирішувати проблему самотужки. Не маючи досвіду, дуже легко помилитися. Вартість ціеї процедури в нашому сервісному центрі не надто велика, отже вигідніше запросити додому майстра, що відремонтує вашу плиту швидко й якісно.

Наші робітники готові приїхати в будь-який район Києва або передмістя столиці. Довго чекати не доведеться: ми працюємо сім днів на тиждень, а заявки зазвичай виконуються у день звернення. Але швидкість обслуговування – це ще не все. Ми надаємо гарантію на свої послуги, що триває від трьох місяців до року. Протягом гарантійного періоду повторний ремонт з заміною перемикача режимів електроплити буде виконано безкоштовно! Залиште ваші контактні дані на сайті або зателефонуйте, щоб обговорити зручний час для візиту майстра.

0.2574 s
27