Замiна підшипника пральної машини у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 600 грн. Замовити
Bosch від 680 грн. Замовити
Samsung від 600 грн. Замовити
Ariston від 600 грн. Замовити
LG від 600 грн. Замовити
Zanussi від 720 грн. Замовити
Candy від 750 грн. Замовити
Electrolux від 750 грн. Замовити
Ardo від 600 грн. Замовити
Miele від 960 грн. Замовити
Whirlpool від 600 грн. Замовити
Siemens від 600 грн. Замовити
Atlant від 600 грн. Замовити
Beko від 600 грн. Замовити
AEG від 750 грн. Замовити
Gorenje від 600 грн. Замовити

Вийшов з ладу підшипник пральної машини? Встановимо новий з гарантією

На те, що пральна машина потребує заміни підшипника, вказує сильний шум, скрегіт і вібрація під час її роботи. Неприємні звуки посилюються, коли апарат починає віджимати білизну. Якщо господарі продовжують ігнорувати ці симптоми, прилад може зовсім вийти з ладу. Щоб не довелося купувати нову машинку, міняйте підшипники вчасно. А зробити це швидко і якісно допоможуть майстри сервісного центру «Ремонт на дому», які вже багато років надають цю та інші сервісні послуги мешканцям Києва і навколишніх населених пунктів.

Помітивши загрозливі ознаки, зателефонуйте нам або зробіть замовлення на заміну підшипника пральної машини за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Всі роботи проводяться вдома, тому не варто турбуватися про транспортування техніки.

Основні причини несправності

Основною причиною, через яку доводиться замінити підшипник у пральній машині, є фізичний знос деталі. В залежності від того, наскільки активно ви експлуатуєте апарат, підшипниковий вузол може пропрацювати десь 5-8 років. Його знос прискорюють постійні перевантаження, а також занадто інтенсивний віджим білизни.

Поруч із підшипником знаходиться сальник, задача якого – захист вузла від потрапляння води. Але через постійний вплив вологи він поступово зношується і через кілька років вже не може виконувати свої функції. В результаті вода потрапляє до підшипникового вузла і вимиває мастило, через що підшипник дуже швидко виходить з ладу і може навіть зруйнуватися. Якщо власники техніки до цього часу не замінили деталь, її частини можуть пошкодити внутрішні механізми пральної машини. Доведеться робити дуже дорогий ремонт або купувати новий апарат.

Ось чому так важливо вчасно замінити підшипник. Ціна роботи хоч і досить висока, але все ж нижча, ніж вартість нової пральної машини або її комплексного ремонту. До того ж, наша майстерня пропонує дуже демократичні розцінки на всі послуги. На місце старої буде встановлена нова, оригінальна і якісна деталь, яка без проблем прослужить багато років.

Чи варто ремонтувати самостійно?

Заміна підшипника в пральній машині – досить складна і тривала робота, що передбачає розбирання техніки і демонтаж баку. Чи вистачить вашого вміння на те, щоб все зробити правильно, не пошкодивши справні механізми? У нашому сервісному центрі цю роботу ніколи не довірять майстру-новачку – таким ремонтом займаються лише досвідчені фахівці. До того ж, якщо ви лагодите пральну машину самостійно, або викликаєте майстра з вулиці, ніхто не гарантує вдалий результат. У разі помилки вам доведеться платити за ремонт знову. Такого не станеться, якщо ви звернетеся до нас. Гарантійний документ, який видають наші працівники, є запорукою високої якості послуг.

Ремонт пральних машин на дому Ремонт пральних машин у Києві Ремонт пральних машин
0.3998 s
44