Заміна ременя в пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 220 грн. Замовити
Bosch від 220 грн. Замовити
Samsung від 220 грн. Замовити
Ariston від 220 грн. Замовити
LG від 220 грн. Замовити
Zanussi від 220 грн. Замовити
Candy від 250 грн. Замовити
Electrolux від 220 грн. Замовити
Ardo від 220 грн. Замовити
Miele від 460 грн. Замовити
Whirlpool від 220 грн. Замовити
Siemens від 220 грн. Замовити
Atlant від 220 грн. Замовити
Beko від 230 грн. Замовити
AEG від 220 грн. Замовити
Gorenje від 220 грн. Замовити

Замінимо ремінь в машинці – недорого!

Незважаючи на те, що популярність пральних машин з прямим приводом зростає, до нас дуже часто звертаються зі скаргами на проблеми з ременем двигуна. Це означає, що колекторні моделі досить розповсюджені, і проблема такої несправності залишається актуальною. Одразу запевняємо, що випадки, коли ремінь злітає вперше, зовсім необов’язково говорять про наявність тієї чи іншої поломки. Це може бути наслідком звичайного перевантаження барабану, коли користувач поміщує в бак забагато речей. Дотримуйтеся норм, що вказує виробник у інструкції до пральної машини, та не перевищуйте ваговий ліміт. Тоді техніка більше не повинна турбувати вас проблемами із ременем, і його передчасна заміна не знадобиться.

В тому разі, якщо ви впевнені, що правила експлуатації виконувалися неухильно, неполадка дійсно може бути спровокована серйозною несправністю. Тоді слід звернутися до професіоналів із сервісного центру «Ремонт на дому». Наші робітники працюють із пральними машинами все багато років, про що говорить чималий стаж. Висока кваліфікація та досвід фахівців дозволяє проводити ефективну діагностику техніки, а потім і встановити точну причину, за якою злітає ремінь машинки-автомат. Дзвоніть, щоб замовити заміну пошкодженої запчастини машинки у Києві та передмісті.

Чому злітає ремінь приводу?

Мабуть, найбільш вірогідною причиною можна вважати природний знос елементу. Як ви знаєте, деталь піддається значному механічному впливу, бо є безпосередньою частиною моторної системи. А гума, з якої виконується звичайний ремінь пральної машини, – матеріал не з довговічних, тому має дуже обмежений термін придатності. В цьому випадку техніці не допоможе нічого, окрім заміни комплектуючої. Проводити її самостійно можна, але за умовою, що користувач вже має в цьому досвід. Тим, хто ще не мав справи з такою проблемою, рекомендуємо викликати майстра, щоб провести ефективну заміну ременя в пральній машині.

Однак існують інші фактори, через які відбуваються збої в роботі двигуна техніки. Наприклад, деформація шківа або вала моторної системи. Тоді машинка потребує заміни не тільки ременя, а ще й цих комплектуючих.

Обслуговуємо протягом доби!

СЦ «Ремонт на дому» гарантує професіональну допомогу в сервісі пральної машини не пізніше ніж через 24 години після оформлення заявки. Оперативність послуг – один с ключових аспектів нашої роботи, и майстер зробить усе заради економії вашого та нашого часу. Заміна ременя в пральній машині зазвичай займає від 15 хвилин. Заповняйте та залишайте онлайн-заявку на сайті, щоб з вами зв’язався менеджер. Приймаються закази цілодобово.

Діагностика ременя в пральній машині Оперативний ремонт пральних машинок Оперативний ремонт стіралок
0.3621 s
44