Заміна ущільнювача дверей холодильника Атлант – ремонт у Києві | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ущільнювача дверей холодильника Атлант – ремонт у Києві | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна резинки на двері холодильника Атлант

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Безкоштовний виклик майстра
  • У 90% ремонт займає не більше 30 хвилин
  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 3 до 24 місяців

Наші технічні фахівці є лідерами в галузі ремонту холодильників та мають допуск до роботи з усіма основними моделями всіх основних марок.

Відсутність герметичності стику між дверима холодильника та корпусом головна причина порушення нормальної терморегуляції. Ми пропонуємо свою допомогу власникам техніки Атлант: ви можете провести заміну ущільнювача, що зносився, прямо вдома. Достатньо залишити заявку на цьому сайті і ми надішлемо майстра в будь-який район Києва або передмістя.

Заміна гумки на холодильнику Атлант технологічно проста та доступна за ціною процедура, яка займає кілька хвилин. Наші фахівці зможуть поміняти ущільнювач не тільки швидко, але й якісно використовуємо тільки оригінальні запчастини для обслуговування побутової техніки.

Чому не варто ігнорувати таку поломку

Бренд Атлант випускає продуктивні, функціональні та досить надійні холодильники. Такі пристрої рідко вимагають ремонту, а заміна ущільнювача або інших комплектуючих може знадобитися лише через 3-4 роки експлуатації. Найчастіше деформація або руйнування матеріалу відбуваються через механічні пошкодження, внаслідок тривалого впливу хімічно та біологічних факторів. Перепади температури та вологості гумка переносить добре, а от від агресивної побутової хімії, плісняви та бактерій швидко втрачає еластичність. Якщо ігнорувати проблему та вчасно не провести заміну ущільнювача на двері холодильника Атлант, виникнуть серйозні проблеми з компресором. Вартість такого ремонту на порядок вища.

Як вирішити проблему

Якщо ви помітили, що гума почала розсихатися і тріскатися, а всередині холодильника Атлант з'явилася волога або навіть льоду викликайте майстра для діагностики. Самостійно наводити заміну ущільнювача на дверцятах ми не рекомендуємо. На ринку комплектуючих занадто багато підробок, до того ж досягти ідеальної герметизації без відповідного оснащення та досвіду важко. Фахівці сервісного центру Ремонт вдома використовують лише оригінальні запчастини. Зверніть увагу і на інші наші переваги:

  • заміна гумки та інші види ремонту холодильників Атлант проводяться прямо вдома (ви заощаджуєте на транспортуванні);
  • обслуговування займає від 15 хвилин до 24 години (доба максимальний термін
  • у найпростіших ситуаціях);
  • ви отримуєте повний пакет гарантійних документів (акт виконаних робіт та талон на 3-12 місяців);
  • майстер виїжджає на виклик у день подання заявки (якщо немає черги);
  • роботам по всіх районах (столиця та передмістя).

Замовити послуги просто залиште заявку на цій сторінці або зв'яжіться з менеджером СЦ Ремонт на дому по телефону.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1747 s
206
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані