Заміна ручки духовки на електроплиті у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Зламалася ручка духової шафи? Звертайтеся, замінимо вже сьогодні

Через необережне поводження, невдале транспортування або фізичний знос після тривалої експлуатації виникає потреба замінити зламану ручку духовки на електроплиті. Якщо цього не зробити, можна сильно обпектися при відкриванні дверцят. До того ж іноді через зламану ручку духова шафа нещільно закривається, що не відповідає нормам безпеки і правилам експлуатації.

Деякі власники електроплит вважають, що заміна ручки духовки – простий ремонт, який можна зробити самостійно. Дійсно, у досвідченого майстра, добре знайомого з будовою приладів, робота займе не більше ніж півгодини. А ось новачкам іноді доводиться складно. Справа в тому, що у більшості електроплит кріплення ручок сховані всередині дверцят, тому їх доводиться повністю розбирати, знімаючи скло. До того ж не завжди вдається знайти потрібну комплектуючу до конкретної моделі електричної плити. Придбана на найближчому ринку дешева деталь може знову зламатися через деякий час.

Переваги професійного ремонту

Майстри сервісного центру «Ремонт на дому» готові замінити ручку духовки на електроплиті вже у день вашого звернення, приїхавши у будь-який район Києва або у передмістя. Коштувати ремонт буде недорого, адже для фахівця він нескладний. Замість зламаної на духову шафу буде встановлена нова деталь, що відповідає моделі приладу. Замовити ремонт можна на зручний для вас час у будь-який день тижня.

0.2379 s
27