Заміна щіток у пральній машині у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 120 грн. Замовити
Bosch від 150 грн. Замовити
Samsung від 120 грн. Замовити
Ariston від 120 грн. Замовити
LG від 120 грн. Замовити
Zanussi від 120 грн. Замовити
Candy від 150 грн. Замовити
Electrolux від 120 грн. Замовити
Ardo від 120 грн. Замовити
Miele від 260 грн. Замовити
Whirlpool від 120 грн. Замовити
Siemens від 120 грн. Замовити
Atlant від 120 грн. Замовити
Beko від 120 грн. Замовити
AEG від 120 грн. Замовити
Gorenje від 120 грн. Замовити

Зносилися щітки двигуна? Замінимо у зручний для вас час

Заміна щіток – одна з основних сервісних процедур для пральних машин з колекторним двигуном. Зазвичай вона проводиться через кожні 5-6 років, але при дбайливій експлуатації деталі можуть прослужити й до 12 років.

Послугу заміни щіток у пральній машині пропонує мешканцям Києва сервісний центр «Ремонт на дому». Якщо ви вже зараз заповните форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонуєте нам, майстер може провести ремонт сьогодні у вас вдома. Наші фахівці працюють не лише в самому Києві, але й виїжджають у передміські населені пункти.

Ознаки зносу щіток

Вугільні щітки грають важливу роль у роботі пральної машини, забезпечуючи контакт ротора з двигуном. Їх робочі елементи зроблені з м’яких матеріалів, тому поступово зношуються. Термін їх роботи залежить від того, наскільки часто використовується апарат і чи не занадто перевантажується білизною барабан. Але навіть за умов дбайливої експлуатації через кілька років щітки в пральній машині все ж доводиться міняти.

Як дізнатися про те, що щітки потрібно замітити? Під час роботи пральної машини з’являється потріскування і неприємний шум, потужність двигуна суттєво зменшується, може відчуватися запах гару. Іноді мотор зовсім припиняє роботу. Але бажано замінити щітки до повної його зупинки, ще тоді, коли з’явились перші ознаки їх зносу. Інакше не виключено, що доведеться міняти весь механізм.

Ознаки, що свідчать про знос деталей двигуна, можуть вказувати і на інші проблеми в його роботі, тому перед тим, як розпочати ремонт, майстер обов’язково проведе діагностику пральної машини. І лише після виявлення точної причини несправності він зможе визначити вартість послуг. Приблизні ціни на заміну щіток двигуна в різних моделях пральних машин указані на сайті нашої майстерні.

Щоб замінити деталі, доведеться розібрати пральну машину і витягти двигун. Цю процедуру повинен проводити фахівець, що добре знайомий з особливістю будови апаратів різних марок. Тому міняти щітки самостійно не варто. По-перше, ви ризикуєте отримати удар електричним струмом, а по-друге, неправильно підключивши мотор, можете повністю вивести його з ладу.

Кращі умови ремонту

Якщо раніше, щоб демонтувати двигун, пральну машину обов’язково довелося б везти у майстерню, то зараз такої необхідності немає. Фахівець, захопивши з собою всі необхідні інструменти і деталі, проведе заміну щіток у вас вдома. Замість зношених він встановить оригінальні деталі, що відповідають бренду і моделі пральної машини. А потім підпише документ, що надає гарантію на проведені роботи і встановлені комплектуючі.

Заміна щіток двигуна пральної машини Ремонт пралки в сервісному центрі Ремонт на дому Ремонт пральних машин
0.3981 s
44