Заміна шланга пральної машини у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 110 грн. Замовити
Bosch від 170 грн. Замовити
Samsung від 110 грн. Замовити
Ariston від 110 грн. Замовити
LG від 110 грн. Замовити
Zanussi від 130 грн. Замовити
Candy від 180 грн. Замовити
Electrolux від 130 грн. Замовити
Ardo від 110 грн. Замовити
Miele від 230 грн. Замовити
Whirlpool від 110 грн. Замовити
Siemens від 110 грн. Замовити
Atlant від 110 грн. Замовити
Beko від 115 грн. Замовити
AEG від 130 грн. Замовити
Gorenje від 110 грн. Замовити

Пошкоджений зливний шланг пральної машини? Замінимо за півгодини

Замінити шланг в пральний машині доводиться тоді, коли на підлозі під нею час від часу починає з’являтися калюжа води. Але не всі власники техніки вважають протічки серйозною проблемою, тому не поспішають звернутися до майстерні. А тим часом зволікати не варто, адже вода загрожує не тільки псуванням вашої підлоги і стелі в сусідів знизу, але й коротким замиканням. Користуватися електроприладом, що працює у калюжі води, досить небезпечно.

Фахівці сервісного центру «Ремонт на дому» швидко поміняють шланг пральної машини у вас вдома. Оскільки робота нескладна і займає у досвідченого майстра менше ніж півгодини, ремонт обійдеться вам недорого. До того ж не доведеться самостійно шукати потрібну деталь – оригінальну комплектуючу майстер привезе з собою. Ще одна причина замовити послугу у майстерні – гарантія на ремонт терміном до 1 року.

Чому трапляється поломка?

Наливний і зливний шланги пральної машини постійно контактують з водою, через що зношуються і пошкоджуються вже через кілька років експлуатації. При цьому зливний шланг псується частіше, адже йому доводиться мати справу ще й з хімічними засобами для прання, які псують матеріал. На поверхні з’являються мікротріщини, через які просочується вода. З часом вони збільшуються, і врешті-решт використовувати шланг стає неможливо.

Ще одна причина швидкого зносу і псування деталі – необережне поводження. Іноді шланги заламуються і пережимаються під час встановлення пральної машини, через що може також знадобитися їх заміна.

Заміна насоса пральної машини
Усунення неполадок в пральній машині в Києві
Технічне обслуговування пральних машин Київ
0.4358 s
44