Заміна склокераміки на електроплиті у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплитіе. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Швидко й недорого замінимо склокераміку на електроплитах всіх брендів!

Сьогодні багато господарів відмовляються від газових приладів і встановлюють більш досконалі та безпечні електричні плити. Процес нагрівання в них відбувається завдяки ТЕНам, які перетворюють електричну енергію в теплову. Але що робити, якщо плита припинила гріти? У цьому випадку одразу звертайтеся до сервісного центру «Ремонт на дому», адже у нас можна замовити термінову заміну ТЕНу у будь-якому з районів Києва і в передмісті.

Фахівець привезе усі необхідні інструменти і запчастини, щоб оперативно виконати роботу. Тому ви зможете користуватися електричною плитою вже у день поломки, якщо зробите замовлення послуги заміни ТЕНу прямо зараз. Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті або телефонуйте нам за вказаними номерами.

Чи варто міняти самостійно?

Обслуговування електричних плит – не лише складний, а й небезпечний процес. Щоб самостійно замінити ТЕН, потрібно мати навички роботи з електротехнікою, знати номінальну потужність і необхідний тип нагрівального елемента, а також спосіб його установки. Багато власників електроплит, що вирішили провести заміну самостійно, зіштовхнулися з проблемами раптового відключення духовки або конфорок , з їх перегрівом або недостатнім нагрівом, або навіть з виходом з ладу електричної частини приладу.

Доступні ціни, якісне і швидке обслуговування, фірмові запчастини і тривала гарантія – ось що ви отримаєте, якщо замовите заміну ТЕНу у нашій майстерні. Тож не варто ризикувати. Ми чекаємо на ваші дзвінки.

0.2370 s
27