Заміна ТЕНу електроплити з гарантією у Києві

Наші телефони:

(098) 366-04-43
(063) 116-95-80
(095) 443-80-46

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Київ, вул. Iвана Кудрi, 38Б

Ціни на ремонт електроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі електроплиті. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість

Терміново замінимо ТЕН електроплити та надамо гарантію

Електрична плита – техніка габаритна, а тому і не особливо зручна для транспортування. Коли електроплита проявляє будь-які несправності, наприклад, збої в роботі конфорок, то господар стикається з декількома проблемами. Крім того, що пристрій не можна нормально експлуатувати, доводиться думати і про те, як же перевезти його в сервіс і назад. Але з майстернею «Ремонт на дому» вам не потрібно буде турбуватися про подібні питання. Адже наші фахівці виконають заміну конфорок в електричній плиті прямо у вас вдома. Звичайно, спочатку майстер здійснить ретельну діагностику пристрою, яка скаже про точну причину несправності. До речі, обстеження техніки буде абсолютно безкоштовним, якщо ви погодитеся на подальший ремонт електроплити.

Оперативність гарантуємо!

Одна з переваг обслуговування в нашому сервісному центрі складається в своєчасному прибутті майстра. Замовнику доводиться чекати не більше 24 годин, щоб отримати електричну плиту, повністю готову до експлуатації. У нас ви можете замовити як термінову заміну конфорок в електроплиті, так і сервіс на будь-який інший зручний день. Звертайтеся: телефонуйте менеджеру за телефонами, які бачите на сайті. Або ж залишайте заявку онлайн. Звертаємо вашу увагу, що СЦ «Ремонт на дому» пропонує тривалу післяремонтну гарантію на заміну конфорок в електроплиті!

0.2382 s
27